مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش hrt روش hrt
28 جولای 2018 بدون نظر 486 بازدید

روش hrt برای چه افرادی کاربرد دارد؟

روش hrt یکی از روش های نوین و انحصاری ترمیم مو است که در آن ترمیم موی افراد با استفاده از موهای طبیعی که البته فولیکول زنده ای ندارند و متعلق به بانک موی فرد نیستند صورت می گیرد. این روش اغلب برای کسانی که به دلیل محدودیت های بانک مو قادر به انجام کاشت مو نیستند، روش مناسبی بوده و کارایی خواهد داشت.

ویژگی های روش hrt

در روش ترمیم موی hrt موهای طبیعی که شباهت زیادی به موهای طبیعی هر فرد دارد، انتخاب شده و سپس با تکنیک های خاصی تارهای مو به نواحی مورد نظر از پوست سر متصل می شوند. ترمیم موی hrt نسبت به استفاده از پروتز مو و یا کلاه گیس، جلوه ی طبیعی تری داشته و معمولا فرد احساس راحتی بیشتری با آن می کند و نیازی به برداشتن و گذاشتن مکرر آن در طول عمر مفید این روش ترمیم مو نیست و موها با استحکام قابل قبولی در جای خود مستقر هستند.

به دلیل استحکام نحوه ی اتصال موها به سر و طبیعی بودن جنس موها، امکان رنگ آمیزی، حال دادن، استحمام، و فعالیت های شدید بدنی همچون ورزش کردن بدون نگرانی از افتادن و جا به جا شدن موها وجود خواهد داشت. البته انجام این روش در مقایسه با روش های مرسوم کاشت موی طبیعی هزینه بسیار بیشتری دارد.

روش hrt برای چه افرادی کاربرد دارد؟

افرادی که روش hrt برای ترمیم موی آن ها کارایی دارد

استفاده از این روش برای افرادی که هیچ کدام از روش های کاشت موی طبیعی حتی bht یا کاشت موی بدن در آن ها جواب نمی دهد، توصیه می شود؛ بنابراین کسانی که به دلیل نداشتن بانک موی کافی یا مناسب جهت کاشت مو، امکان انجام کاشت موی طبیعی را ندارند و همچنین کسانی که به دلایلی از جمله سوختگی  یا اسکار های بزرگ و عمیق پوست سر قادر به ترمیم آن ناحیه با کاشت موی طبیعی نیستند، hrt گزینه مناسبی است و می تواند نقاط طاس یا کم موی سر را پوشش دهد.

افرادی که این روش ترمیم مو برای آن ها مناسب نیست

این روش برای کسانی که موهای طبیعی دارند و قصد پر پشت تر کردن آن ها را دارند توصیه نمی شود زیرا ممکن است به موهای طبیعی  افراد آسیب وارد شده و آن ها را نیز از دست بدهند. کسانی که پوست سرشان دچار حساسیت های مزمن بوده، تعریق زیادی دارد و یا چربی زیادی ترشح می کند نیز کاندید مناسبی برای این روش نبوده و روش hrt موجب ایجاد ناراحتی هایی برای آن ها  می شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha