مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش fug کاشت مو روش fug کاشت مو
20 آگوست 2018 بدون نظر 476 بازدید

درباره روش fug کاشت مو و فواید و مشکلات آن بیشتر بدانید!

اصطلاح fug  مخفف عبارتی به مفهوم پیوند واحد فولیکولی مو می باشد که در واقع یکی دیگر از نام های روش کاشت موی نواری یا همان کاشت موی fut است. روش fug کاشت مو یکی از روش های قدیمی کاشت مو است که در حال حاظر نیز طرفداران زیادی دارد.

شیوه کاشت مو با روش fug

در روش fug کاشت مو همراه با جراحی است؛ یعنی برای برداشت واحد های فولیکولی مورد نیاز برای پیوند یا کاشت مو لازم است که قسمت نواری شکلی از پوست ناحیه ی بانک مو موجود در پشت سر فرد برداشته شود و از آن واحد های فولیکولی مورد نیاز در زیر میکروسکوپ استخراج شوند. واحد های فولیکولی استخراج شده معمولا حاوی یک الی چهار تار مو هستند. این واحد ها پس از آماده سازی در ناحیه مورد نظر پیوند زده می شوند.

درباره روش fug کاشت مو و فواید و مشکلات آن بیشتر بدانید!

 فواید روش fug کاشت مو

روش fug یک روش قدیمی کاشت مو است اما به دلیل فواید زیادی که دارد استفاده از آن هنوز هم بسیار رایج است؛ از مهمترین فواید این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • به دلیل سرعت نسبتا مطلوب اجرای روشfug امکان کاشت موی نسبتا وسیع طی یک جلسه کاشت مو وجود دارد.
  • واحد های فولیکولی که با این روش آماده سازی می شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و پس از پیوند، درصد بیشتری از آن ها زنده باقی می ماند و در واقع کاشت مو موفقیت آمیز تر خواهد بود.
  • از فولیکول های تک مو برای طراحی خط رویش موی طبیعی می توان استفاده نمود و به این ترتیب افراد از کاشت موی صورت گرفته رضایت بیشتری خواهند داشت.

مشکلات fug

اصلی ترین مشکل در اجرای روش fug کاشت مو که موجب می شود خیلی از افراد از فواید این روش صرف نظر کنند این است که برای برداشت موها نیاز به ایجاد برش جراحی در پشت سر است که عوارض بیشتری در ناحیه باک مو ایجاد می کند و نسبت به دیگر روش های کاشت مو بدون برش جراحی، دوران نقاهت طولانی تر خواهد بود.

علاه بر این احتمال ایجاد اسکار خطی شکل در پشت سر بسیار زیاد است و موجب می شود بسیاری از آقایان نتوانند موهای پشت سر خود را خیلی کوتاه کنند زیرا در صورت کوتاهی زیاد موهای پشت سر این اسکار نمایان خواهد شد. مشکل دیگر fug این است که برای برداشت نواری از بانک مو، بانک مو باید شرایط خیلی مطلوبی داشته باشد که ممکن است بسیاری از متقاضیان کاشت مو چنین وضعیتی نداشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha