مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش fit کاشت مو روش fit کاشت مو
31 جولای 2018 بدون نظر 470 بازدید

روش fit کاشت مو چگونه انجام می گردد؟

امروزه روش های زیادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که از شر طاسی ایجاد شده بر روی سر به دلیل ریزش مو خلاص شوید. این ریزش مو به دلیل مشکلات هورمونی که در اقایان رخ می دهد بیشتر در آقایان قابل رویت می باشد. یکی از روش های کاشت مو که در طی چندین سال گذشته بسیار مورد علاقه افراد قرار گرفته است روش Fit می باشد. ولی تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که روش fit کاشت مو چگونه انجام می گردد؟ در این مقاله تلاش شده است تا در رابطه با چگونگی کاشت مو به روش fit صحبت کنیم و شما را از تمامی اتفاقات آن آگاه سازیم.

روش fit کاشت مو

در روش کاشت مو به روش fit فولیکول های مو به صورت گروهی و دانه ای از پش سر شخص به وسیله دستگاه های مخصوص برداشته می شود به همین دلیل است که گفته می شود که این روش نیازی به جراحی ندارد و تعداد خیلی زیادی از فولیکول های مو را نمی توان در یک جلسه ی درمانی به جلوی سر انتقال داد.

روش fit کاشت مو چگونه انجام می گردد؟

اما باید بدانید که هر جلسه درمانی بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ گرافت را میتوان برداشت کرد و به ناحیه ای که مو ریزش کرده انتقال داد. یکی از نکاتی که در رابطه با کاشت مو به روش fit می باشد این است که در این روش ممکن است به دلیل آشنا نبودن فرد انجام دهنده بانک موی فرد از بین برود و حتی قابل ترمیم موی طبیعی نیز نباشد. به همین دلیل است که اغلب توصیه می کنند فریب تبلیغات را نخورید و برای انجام این عمل مهم به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

چه افرادی مناسب کاشت مو به روش fit می باشند؟

همانطور که میدانید کاشت مو به روش fit به همه ی افرادی که از ریزش مو رنج می برند توصیه نمی شود و بیشتر افرادی از این روش استفاده می کنند که در ناحیه پشت سر خود دارای موهای مشکی و ضخیم هستند زیرا این موها به دلیل اهمیت بانک مویی در پشت سر برای روش fit بسیار مناسبند.

البته باید بدانید که در برخی موارد به دلیل آگاهی از سلامت ریشه موها یک تست اولیه انجام می شود و اگر نتیجه مثبت باشد می توان کاشت مو به این روش را انجام داد. اما باز هم تصمیم گیرنده نهایی برای انجام عمل کاشت مو به روش fit پزشک متخصص می باشد.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha