مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش FCI روش FCI
17 نوامبر 2018 بدون نظر 2287 بازدید

هزینه روش FCI چقدر است؟

کاشت مو یکی از پرطرفدار ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو است که افراد زیادی از آن استفاده میکنند و روز به روز بر متقاضیان ان افزوده میشود. این موضوع به دلیل این است که کاشت مو تقریبا تنها روش درمانی برای رفع ریزش به حساب میرود. در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که کاشت مو FCI یکی از بهترین روش هاست به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به روش، مزایا و هزینه روش FCI بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش FCI

از میان روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد روش FCI از جدیدترین روش های کاشت مو به شمار میرود که در حال حاضر دانشمندان در حال مطالعه بر روی ان هستند چون به دلایل مختلف امکان انجام آن بر روی نمونه های انسانی به وجود نیامده است. اما به توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه به وجود آمده این احتمال وجود دارد که در سالهای آینده در کلینیک ها از آن استفاده شود.

هزینه روش FCI چقدر است؟

هزینه روش FCI نسبت به روش های دیگر قطعا بیشتر خواهد بود اما به دلیل مزایایی که این روش دارد بهتر است در اکثر موارد برای رفع ریزش مو از این روش استفاده شود.

در روش اف سی ای متخصصان بعد از این که به استخراج فولیکول ها از سر بیمار پرداختند در آزمایشگاه به تکثیر آن میپردازند و فولیکول های بدست آمده را با متدهایی پیوند خواهند زد.

هزینه روش FCI

همانطور که گفتیم هزینه روش FCI بیشتر از روش های دیگر خواهد بود اما به علت اینکه هنوز در کلینیک های زیبایی از آن استفاده نمیشود نمیتوان به راحتی به بررسی هزینه ی آن پرداخت.

علت بیشتر بودن هزینه ی این روش نسبت به روش های دیگر این است که در روش اف سی ای باید فولیکول هایی که استخراج میشوند در محیط آزمایشگاهی تکثیر شوند به همین دلیل هزینه ی آزمایشگاه به هزینه های رایجی که برای کاشت مو باید پرداخت شود افزوده خواهد شد.

مزیت روش FCI کاشت مو

مزایای روش FCI به شرح زیر می باشد:

به دلیل مزایایی که این روش دارد میتوان هزینه روش FCI که بالاتر از روش های دیگر خواهد بود را نادیده گرفت. یکی از مزایای قابل توجه روش اف سی ای این خواهد بود که با استفاده از آن میتوان بدون جراحی به پیوند مو پرداخت چون نهایتا به صد فولیکول برای استخراج نیاز خواهد بود ضمن اینکه امکان کاشت مو برای بسیاری از بیماران که شرایط کافی برای استفاده از سایر روش ها را نداشته اند فراهم خواهد شد.

[تعداد: 8   میانگین: 3.4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha