مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت کلاه گیس طبیعی کاشت کلاه گیس طبیعی
13 اکتبر 2018 بدون نظر 1348 بازدید

روش کاشت کلاه گیس طبیعی

افرادی که دچار ریزش مو میشوند به دنبال روشی میگردند که با استفاده از آن بتوانند در سریعترین زمان ممکن به رفع کچلی و طاسی بپردازند چون ریزش مو در اکثر موارد مشکلات روحی مختلفی برای افراد به وجود خواهد آورد. از میان روش های مختلفی که برای رفع کچلی وجود دارد میتوان به کاشت کلاه گیس طبیعی اشاره کرد. این روش بیشتر به ترمیم مو معروف است اما برخی از افراد آن را به نام کلاه گیس میشناسند. به هر حال در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این روش بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

روش کاشت کلاه گیس طبیعی

روش کاشت کلاه گیس طبیعی به روش ترمیم مو گفته میشود. این روش یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوان برای رفع هرگونه کچلی و طاسی از آن استفاده کرد اما به طور کلی متقاضیان این روش بیشتر افرادی هستند که به دلیل شرایط خاص توان استفاده از روش های دائمی را ندارند. این روش به علت متقاضیان زیادی که دارد در بسیاری از مراکز کشور انجام میشود.

روش کاشت کلاه گیس طبیعی

در روش ترمیم مو یا کاشت کلاه گیس متخصصان برای رفع کچلی و طاسی از روش های مختلفی استفاده خواهند کرد. در همه ی این روش ها موهای مصنوعی در لابه لای موهای بیمار پیوند زده میشود. این کار با چسب های طبیعی انجام خواهد شد به همین دلیل به هیچ وجه در آن از جراحی و سایر روش ها استفاده نخواهد شد.

مزایای کاشت کلاه گیس طبیعی

مزایای کاشت کلاه گیس طبیعی به شرح زیر می باشد:

یکی از مهمترین مزایای کاشت کلاه گیس طبیعی این است که با استفاده از این روش میتوانید به رفع هر گونه کچلی و طاسی بپردازید. برای استفاده از این روش هیچ شرطی وجود ندارد و حتی بیمارانی که به علت بیماری های خود ایمنی دچار ریزش مو شده اند نیز میتوانند از آن استفاده کنند. ظاهری که موهای کاشته شده خواهند داشت کاملا طبیعی خواهد بود چون متخصصان به شبیه سازی دقیق آن میپردازند.

بهتر است بدانید هزینه ی این روش در مقایسه با روش های دیگر مانند کاشت مو بسیار کمتر خواهد بود به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از پس پرداخت آن برآیند.

عوارض کاشت کلاه گیس طبیعی

مزایای کاشت کلاه گیس طبیعی به شرح زیر می باشد:

کاشت کلاه گیس طبیعی یا روش ترمیم مو hrt در اکثر موارد عوارضی برای بیماران به وجود نخواهد آمد. البته این در صورتی خواهد بود که برای انجام این روش به مراکز معتبر مراجعه کنید. متاسفانه در بسیاری از مراکز برای انجام این روش از مواد غیر استاندارد استفاده میگردد به همین دلیل بیماران دچار عوارض مختلف و حساسیت های پوستی میشوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha