مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت مو super fue روش کاشت مو super fue
9 اکتبر 2018 بدون نظر 2327 بازدید

روش کاشت مو super fue چیست؟

از میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد معمولا قطعی ترین روش درمانی کاشت مو خواهد بود.در اکثر موارد روش های دیگر نتایج قابل توجهی را برای افراد نخواهد داشت مخصوصا زمانی که شاهد ریزش موی ژنتیکی و ارثی باشیم. کاشت مو روش های مختلفی دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. روش کاشت مو super fue یکی از جدیدترین روش هایی است که در بسیاری کلینیک های مجهز برای رفع ریزش مو و کچلی از آن استفاده میشود.

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید احتمال توصیه ی این روش توسط متخصصان زیاد خواهد بود. البته اثر بخشی روش های مختلف با توجه به شرایط بیمار باید انجام شود در غیر اینصورت ممکن است با استفاده از برخی روش ها عوارضی برای بیمار به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد.

روش کاشت مو super fue

روش کاشت مو super fue یکی از جدیدترین روش هایی است که با استفاده از ان میتوان به بهترین شکل کچلی را درمان نمود.در این متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته به استخراج فولیکول ها از نقاط مختلف بدن میپردازند.

روش کاشت مو super fue چیست؟

استفاده از این دستگاه ها باعث میشود تا شاهد فواید قابل توجهی باشیم و بسیاری از عوارض کاشت مو که در سایر روش ها وجود دارد کاهش پیدا کند به همین دلیل در اکثر موارد در صورتی که بیمار شرایط کافی برای استفاده از این روش داشته باشد متخصصان آن را پیشنهاد خواهند نمود.

مزایا و عوارض روش کاشت مو super fue

مزایای روش کاشت مو super fue

روش کاشت مو super fue مزایای قابل توجهی دارد که با استفاده از ان قطعا مزایای آن را شخصا مشاهده خواهید کرد.یکی از مهمترین مزایای این روش این است که با استفاده از آن دچار عوارض روش های رایج کاشت مو نخواهید شد.

مثلا در این روش به هیچ وجه خونریزی شدید به وجود نخواهد آمد و شاهد جای بخیه و اسکار نخواهیم بود. علاوه بر این دوره ی نقاهت در روش کاشت مو super fue بسیار کوتاه است به طوری که بیمار میتواند بعد از چند روز به فعالیت های عادی خود ادامه دهد.

عوارض روش کاشت مو super fue

مهمترین عارضه ای که در کاشت مو به روش super fue میتواند به وجود آید انتقال برخی از بیماری هاست که ممکن است شاهد آن باشیم.چون در این روش امکان ضدعفونی کردن همه ی قسمت های دستگاه وجود ندارد.

عوارض دیگری که این روش دارد با سایر روش های دیگر کاشت مو مشترک خواهد بود که از میان آن میتوان به  التهاب،عفونت،ریزش موهای کاشته شده و … اشاره نمود.

[تعداد: 5   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha