مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو تار به تار کاشت مو تار به تار
16 سپتامبر 2018 بدون نظر 1293 بازدید

روش کاشت مو تار به تار

روش کاشت مو تار به تار در واقع از روش های ترمیم مو می باشد که در آن تارموهای طبیعی به صورت دستی و به شکل تار به تار روی بیس مشبکی بافته می شوند. تکنیک بافت تارهای مو خیلی ظریف و هنرمندانه است و گره ایجاد شده به گونه ای هستند که تار موهای ترمیم مو همانند موهای طبیعی سر جهت دارند.

ترمیم مو با  کاشت مو تار به تار مناسب چه کسانی است؟ 

کسانی که دچار ریزش مو و طاسی هستند و با کمک روش های درمانی نمی توانند مشکل خود را حل نمایند و یا افرادی که نیاز به رفع سریع کم مویی و طاسی خود دارند می توانند از این روش استفاده کنند. در کاشت مو تار به تار همانند سایر روش های ترمیم مو نیازی به بانک موی طبیعی خود فرد نمی باشد و کار ترمیم بون هیچ گونه جراحی صورت می گیرد.

روش کاشت مو تار به تار

روش های فیکس نمودن ترمیم مو

  • فیکس کردن با چسب مو یا تیپ: در این روش سیستم ترمیم مو با کمک کراتین گیاهی که معمولا غیر حساسیت زا است، بر روی سر و یا فقط قسمت های طاس آن فیکس می شود.
  • فیکس کردن با کمک بافت: سیستم ترمیم مو به شکلی نامحسوس به موهای طبیعی و محکم دور سر فرد بافته می شود و اتصال مطمئنی ایجاد می گردد.
  • فیکس کردن با کلیپس یا گیره: در این روش سیستم ترمیم مو به وسیله ی کلیپس یا گیره به موهای طبیعی فرد متصل می شود. فیکس کردن با کلیپس بیشتر مناسب خانم هایی است که موهای بلندی دارند.

معایب روش کاشت مو تار به تار

ترمیم موها معمولا از موی طبیعی ساخته می شوند و گفته می شود قابلیت رنگ آمیزی، شستشو، حالت دهی با سشوار و … را دارند. اما به هر حال موهای طبیعی مورد استفاده زنده نیستند و نسبت به موهای دارای فولیکول های زنده آسیب پذیر تر می باشد و لازم است برای افزایش دوام آن ها مراقبت های کافی از آن ها صورت گیرد و برای انجام تغییراتی مانند تغییر رنگ مو و … حتما از پزشک ترمیم مو نحوه ی صحیح انجام این گونه تغییرات پرسیده شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha