مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون عمل جراحی کاشت مو بدون عمل جراحی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 518 بازدید

روش کاشت مو بدون عمل جراحی

در بسیاری از مواقع متخصصان برای درمان و رفع ریزش مو روش کاشت مو را پیشنهاد میکنند اما متاسفانه بسیاری از افراد به علت تصورات غلطی که از این روش دارند تصمیم میگیرند تا از روش های دیگری استفاده کنند که گاه هیچ تاثیری در درمان ریزش مو نخواهند داشت. معمولا بسیاری از افراد تصور میکنند کاشت مو عوارض خطرناکی دارد که با استفاده از این روش دچار آن خواهند شد اما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر بر خلاف گذشته بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش مو از کاشت مو بدون عمل جراحی استفاده میکنند که استفاده از این روش در اکثر موارد هیچ مشکلی را برای فرد به وجود نخواهد آورد و میتواند بسیار موثر باشد به همین دلیل نباید به هیچ وجه از عوارض آن ترس داشته باشید.در ادامه به کاشت مو بدون عمل جراحی بیشتر میپردازیم.

کاشت مو بدون عمل جراحی

کاشت مو بدون عمل جراحی به روش هایی گفته میشود که در آن برای پیوند مو از جراحی استفاده نمیشود.از میان روش های مختلف برای کاشت مو بدون جراحی میتوان به sut و fue اشاره نمود.

روش کاشت مو بدون عمل جراحی

در این روش ها برای استخراج فولیکول ها و پیوند مو از دستگاه های اتوماتیک استفاده میگردد به همین علت به هیچ وجه شاهد جراحی نخواهیم بود. به جز این روش ها، روش fit هم روش است که در آن از جراحی استفاده نمیشود و متخصصان از پانج برای انتقال فولیکول ها استفاده مینمایند.

مزایای کاشت مو بدون عمل جراحی

به طور کلی کاشت مو بدون عمل جراحی مزایای قابل توجهی دارد که باعث میشود تا جایی که امکان دارد برای کاشت مو از این روش ها استفاده شود.

مهمترین مزایای پیوند مو بدون جراحی این است که در این روش شاهد بر جای ماندن جای زخم و بخیه نخواهیم بود.علاوه بر این در صورتی که فرد شرایط استفاده از روش های sut و fue  را داشته باشد میتواند در اکثر موارد در یک جلسه از ریزش مو استفاده نماید.

مراقبت های بعد از کاشت مو بدون عمل جراحی

بعد از کاشت مو بدون عمل جراحی برای این که دچار عوارض مختلف نشوید بهتر است مراقبت های لازم را به کار گیرید تا موهای جدید به خوبی رشد کنند.

بعد از کاشت مو بهتر است به تغذیه خود توجه کافی داشته باشید و از غذاهای مقوی استفاده کنید.علاوه بر این باید از مصرف دخانیات تا چند ماه بپرهیزید.استفاده از شامپوهای مناسب نیز کاملا ضروری است که معمولا متخصصان ان ها را تجویز خواهند کرد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha