مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون خونریزی کاشت مو بدون خونریزی
14 اکتبر 2018 بدون نظر 878 بازدید

روش کاشت مو بدون خونریزی و درد

کاشت مو روش های بسیار زیادی دارد که با بیماران میتوانند با استفاده از آن ها شاهد رفع ریزش موی خود باشند. خوشبختانه با گذشت زمان محققان روش های جدی را ابداع کرده اند که با استفاده از آن ها میتوان بدون عوارض گذشته به کاشت مو پرداخت. به علت مزایایی که این روش ها دارند متخصصان تا جایی که امکان داشته باشد برای رفع ریزش موی بیماران از آن ها استفاده میکنند. کاشت مو بدون خونریزی و درد در روش های جدید کاملا امکان پذیر است که در این مطلب به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت مو بدون خونریزی و درد چیست؟

همانطورکه گفتیم در حال حاضر روش های زیادی به وجود آمده که میتوان با استفاده از آن ها به کاشت مو پرداخت. کاشت مو بدون خونریزی و درد به روشی گفته میشود که متخصصان برای انجام آن از دستگاه های اتوماتیک استفاده میکنند. استفاده از این دستگاه ها باعث میشود تا خونریزی تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

روش کاشت مو بدون خونریزی و درد

بهتر است بدانید در گذشته افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکردند مجبورند بودند حتما از روش های جراحی برای رفع ریزش موی خود بهره بگیرند. چون روش هایی مانند sut و fue که در حال حاضر مورد استفاده قرار میگیرد وجود نداشته است. روش های جدید باعث شده است تا بتوان کاشت مو را در مدت بسیار کوتاهی انجام داد و علاوه بر این شاهد خونریزی و درد بیش از حد نبود.

افراد مناسب برای کاشت مو بدون خونریزی و درد

کاشت مو بدون خونریزی و درد برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود چون متاسفانه در حال حاضر در استفاده از این روش ها محدودیت هایی وجود دارد. این محدودیت ها باعث شده تا متخصصان زیبایی مجبور شوند در برخی موارد برای رفع ریزش مو از روش های قدیمی مانند fut  استفاده کنند.

به طور کلی کاشت مو بدون خونریزی و درد که با روش های sut و … انجام میشود بیشتر مناسب افرادی است که بانک موی قوی و ضخیم داشته باشند چون استفاده از این روش ها باعث میشود تا به درصدی از فولیکول ها استخراج شده آسیب وارد شود به همین دلیل افرادی که بانک موی ضعیف دارند نمیتوانند از این روش ها برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

مزایای کاشت مو بدون درد و خونریزی

مزایای کاشت مو بدون درد و خونریزی به شرح زیر می باشد:

کاشت مو بدون خونریزی با روش های جدید مزایای قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت. مهمترین مزیت این روش ها این است که عوارض این روش ها نسبت به روش های قدیمی بسیار کمتر است.

علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند در یک الی دو جلسه شاهد کاشت تمامی موها باشند چون با روش های جدید میتوان در یک جلسه ۱۲ هزار تار مو پیوند زد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha