مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اف ای تی کاشت مو اف ای تی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 770 بازدید

روش کاشت مو اف ای تی چیست؟

کاشت مو از موثر ترین روش هایی است که برای رفع ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد و متقاضیان زیادی دارد به همین دلیل با گذشت زمان شاهد به وجود آمدن روش هایی کاملا ایمن هستیم که معایب روش های دیگر را ندارند.مثلا در گذشته برای کاشت مو از روش اف یو تی استفاده میشده است.استفاده از این روش در گذشته بسیار متداول بوده است اما افرادی که از آن استفاده میکرده اند مجبور بودند تا عوارض این روش را بپذیرند. کاشت مو اف یو تی باعث میشده تا جای زخم در محل اهدا کننده ی فولیکول ها باقی بماند به همین دلیل کم کم این روش منسوخ شده است و به جای آن متخصصان از کاشت مو اف ای تی استفاده میکنند.

این روش در حال حاضر جزء بهترین روش ها برای کاشت مو است که میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

افراد مناسب برای کاشت مو اف ای تی

متقاضیان کاشت مو اف ای تی همان متقاضیان سایر روش های کاشت مو خواهند بود. افرادی که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند میتوانند با اسفتاده از این روش به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند.

روش کاشت مو اف ای تی چیست؟

برای استفاده از این روش باید بانک موی کافی داشته باشید اما به طور کلی این روش برای افرادی که بانک موی کمتری دارند نیز مناسب خواهد بود چون درصد اسیب به فولیکول ها استخراج شده کم خواهد بود و میتوان به صورت بهینه از فولیکول هایی که استخراج میشود استفاده نمود.

کاشت مو اف ای تی چگونه انجام میشود؟

مراحل کاشت مو اف ای تی با سایر روش های کاشت مو تا حد زیادی شباهت دارد.تفاوت اصلی این روش در استخراج فولیکول هاست که بر خلاف روش های دیگر از پانچ برای اینکار استفاده میشود.

در این روش متخصصان معمولا از بی حسی موضعی استفاده میکنند و به بیهوشی معمولا نیازی نخواهد بود.بعد از ان با استفاده از پانچ به استخراج موهای مناسب برای پیوند میپردازند. بعد از این با متدهایی که وجود دارد موها کاشته میشوند و روند پیوند مو به پایان خواهد رسید.

کاشت مو اف ای تی چه مزایای دارد؟

مزایای کاشت مو اف یو تی به شرح زیر می باشد:

مهمترین مزیت کاشت مو اف ای تی این است که بعد از انجام این عمل شاهد برجای ماندن جای زخم و اسکار نخواهیم بود.علاوه بر این در این روش معمولا کمتر شاهد خونریزی و عفونت خواهیم بود ضمن این که در این روش به علت عدم وجود اسکار و جای زخم بیمار میتواند موهای خود را کاملا کوتاه نگه دارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha