مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی بلند کاشت موی بلند
3 اکتبر 2018 بدون نظر 828 بازدید

با کدام روش می توان کاشت موی بلند را انجام داد؟

در حال حاضر استفاده از روش های سنتی برای درمان ریزش مو کمتر مشاهده میشود چون بسیاری از افراد به بی تاثیر بودن این روش ها برای ریزش موی ارثی و اکثر ریزش مو ها پی برده اند. اگر جزء افرادی هستید که هنوز هم تصور میکنید با داروهای گیاهی میتوان ریزش مو را درمان کرد بهتر است بدانید کاملا در اشتباه هستید. افرادی که دچار ریزش مو میشوند در صورت که علت ریزش موهایشان مشکل ژنتیکی باشد در اکثر موارد مجبور خواهند بود تا از روش های قطعی مانند کاشت مو استفاده کنند. کاشت مو تقریبا قطعی ترین روشی است که برای ریزش موی ارثی وجود دارد و به جز آن روش های دیگر تقریبا بی تاثیر خواهند بود. در این روش قصد داریم به کاشت موی بلند و بهترین روش برای آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

متقاضیان کاشت موی بلند چه افرادی هستند؟

متقاضیان کاشت موی بلند افرادی هستند که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده اند و نتوانسته اند با استفاده از درمان های دارویی به نتیجه برسند. باید توجه داشته باشید که برای استفاده از کاشت مو فرد باید بانک موی کافی داشته باشد و علاوه بر این دچار مشکلات شدید پوستی در قسمت سر نباشد.

با کدام روش می توان کاشت موی بلند را انجام داد؟

در غیر اینصورت معمولا محدودیت خاصی برای اسفتاده از این روش وجود نخواهد داشت فقط بهتر است بدانید بیماران آلوپسی و افرادی که از شیمی درمانی استفاده کرده اند با استفاده از این روش به نتایج نخواهند رسید.

بهترین روش برای کاشت موی بلند چیست؟

برای کاشت موی بلند در حال حاضر بهترین روشی که وجود دارد sut  و FIT خواهد بود.علت این موضوع این است که در این روش ها به هیچ وجه از جراحی استفاده نمیشود و به دنبال آن عوارض خاصی برای فرد به وجود نخواهد آمد.

علاوه بر این جالب است بدانید در این روش ها تعداد جلسات کاشت مو کمتر خواهد بود و میتوانید در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسید.همچنین طبق نتایجی که در بیماران قابل مشاهده است میتوان گفت خط رویشی که در این روش برای مو به وجود می آید طبیعی تر است.

عوارض کاشت مو چیست؟

عوارض کاشت مو به شرح زیر می باشد:

کاشت موی بلند و به طور کلی کاشت مو معمولا چندان مشکل ساز نخواهد بود و عوارض خاصی را ایجاد نمیکند به همین دلیل میتوانید با خیال راحت از این روش برای درمان کچلی و طاسی استفاده کنید.اما ممکن است در برخی موارد شاهد خونریزی،  التهاب و عفونت باشیم که باید برای درمان آن به متخصص کاشت موی خود مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha