مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت سبیل روش کاشت سبیل
13 نوامبر 2018 بدون نظر 691 بازدید

همه چیز در مورد روش کاشت سبیل

زیبایی موهای صورت برای بسیاری از آقایان اهمیت زیادی دارد به همین دلیل امروزه افراد زیادی وجود دارند که برای استفاده از روش های مختلف کاشت موی صورت به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند. این موضوع به این دلیل است که به جز روش کاشت سبیل و سبیل روش های دیگر چندان اثر بخش نخواهند بود و افرادی که از روش های دیگر استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه ی دلخواه دست نخواهند یافت. در ادامه به روش کاشت سبیل بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت سبیل برای چه افرادی مناسب است؟

بسیاری از آقایان به دلیل اینکه از تراکم موهای صورت خود رضایت ندارند به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند تا از روش های مختلف کاشت مو برای افزایش حجم موهای صورت خود استفاده کنند.

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که قصد دارید از روش های کاشت موی صورت استفاده کنید باید توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های کاشت سبیل و ریش شرایط خاصی وجود دارد.

همه چیز در مورد روش کاشت سبیل

یکی از مهمترین شرایط استفاده از روش های مختلف کاشت موی صورت این است که حداقل ۲۵ سال سن داشته باشید چون تا قبل از این سنین احتمال رشد موهای جدید وجود دارد. شرط دیگر دارا بودن بانک موی کافی و مناسب است که معمولا در اکثر موارد افرادی که از سلامت کافی برخوردار باشند بانک موی کافی برای پیوند سبیل  دارند و مشکلی از این نظر وجود نخواهد داشت.

روش کاشت سبیل چگونه انجام میشود؟

برای کاشت سبیل در وهله ی اول باید بهترین فولیکول ها برای پیوند مو در این ناحیه انتخاب شوند. یکی از مهمترین موارد برای این که ظاهر سبیل طبیعی به نظر برسد این است که از موهای ضخیم استفاده شود چون موهای نازک ظاهر مناسبی برای فرد به وجود نخواهند آورد.

در مرحله ی بعد متخصصان با استفاده از پانچ و با متدهایی که وجود دارد فولیکول ها را از نواحی انتخاب شده برداشت میکنند و بعد از آن به پیوند فولیکول ها میپردازند.

مزایای روش کاشت سبیل

همانطور که میدانید با روش های مختلفی که برای تقویت موهای صورت وجود دارد در اکثر موارد نمیتوان به نتیجه رسید. اما کاشت سبیل از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان از رشد موهای جدید اطمینان داشت چون متخصصان فولیکول هایی را انتخاب خواهند کرد که توانایی رشد داشته باشند. ضمن اینکه ظاهر این موها بسیار طبیعی خواهد بود و زیبایی خاصی ایجاد خواهد کرد.

[تعداد: 4   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha