مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو شدید درمان ریزش مو شدید
8 اکتبر 2018 بدون نظر 577 بازدید

بهترین روش ها برای درمان ریزش مو شدید

ریزش موی شدید شاید جزء یکی از بدترین مشکلاتی است که میتواند برای یک فرد در طول زندگی اتفاق بیتفد چون قطعا هیچ کس دلش نخواهد خواست تا زیباییش در کمترین زمان ممکن کاهش پیدا کند و هیچ روشی برای جلوگیری از ان وجود نداشته باشد. در این موارد معمولا افراد مشکلات روحی شدیدی را تجربه میکنند و حتی ممکن است دچار افسردگی های شدید شوند که حتی بعد از درمان ریزش مو هم به راحتی درمان نشود به همین دلیل پیشنهاد میشود به هیچ وجه ریزش مو را شوخی نگیرید و سعی کنید در اولین زمان ممکن به درمان آن بپردازید.خوشبختانه برای درمان ریزش مو شدید روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. در این مطلب به این روش ها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

علت ریزش مو شدید

درمان ریزش مو شدید به هیچ وجه بدون اینکه علت ریزش موی سر مشخص شود میسر نخواهد شد به همین دلیل در وهله ی اول باید به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا علت دقیق ریزش موها مشخص شود.

متاسفانه بسیاری از افراد در مرحله ی اول به متخصصان بی تجربه مراجعه میکنند و همین باعث میشود از درمان های بی تاثیر برای ریزش مو استفاده کنند.

بهترین روش ها برای درمان ریزش مو شدید

باید توجه داشته باشید که مثلا برای درمان ریزش موی ارثی درمان های دارویی به هیچ وجه نتایج دائمی نخواهند داشت و در صورتی که در این موارد از داروها استفاده کنید قطعا به نتیجه نخواهید رسید.

درمان ریزش مو شدید با کاشت مو

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید درمان ریزش مو شدید کاشت مو خواهد بود به همین دلیل نباید زمان خود را برای استفاده از روش های دیگر هدر دهید چون در این موارد فولیکول هایی که در سر وجود دارند به هیچ وجه قادر نخواهند بود تا مجددا به رشد موهای قوی بپردازند و استفاده از داروها هم فقط به صورت موقت میتواند مشکل ریزش مو را حل کند.

اما در کاشت مو متخصصان فولیکول های قوی را از قسمت های مختلف بدن خارج میکنند و آن را در قسمت سر پیوند میزنند که همین باعث میشود شاهد رشد موهای جدید باشیم.

درمان ریزش مو شدید با لیزر تراپی

برای درمان ریزش مو شدید میتوان از لیزرتراپی بهره گرفت.این روش در بسیاری از موارد میتواند بعد از کاشت مو نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

در لیزر تراپی متخصصان با استفاده از دستگاه های لیزر اشعه ی لیزر را به فولیکول ها میتابنند و با این کار تحریکی در آن ها ایجاد میکنند.این کار در اکثر موارد باعث میشود تا شاهد  افزایش رشد و ضخامت موهای سر باشیم.

[تعداد: 4   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha