مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو پس از رنگ تقویت مو پس از رنگ
10 سپتامبر 2018 بدون نظر 674 بازدید

روش های گیاهی و خانگی برای تقویت مو پس از رنگ

در این مقاله می خوانیم:

خانم هایی که به طور مرتب موی خود را رنگ می نمایند به دلیل تاثیر دکلره و مواد شیمیایی بر ساختمان موها دچار خشکی و شکنندگی مو می شوند و به همین دلیل موهای رنگ شده به مراقبت های خاصی نیاز دارند تا زیبایی آنها حفظ گردد اما روش های گیاهی و خانگی برای تقویت مو پس از رنگ چیست.

موهای رنگ شده

موهای خانم ها که رنگ می شوند پس از چند بار رنگ کردن به دلیل تاثیر رنگ و دکلره و مواد شیمیایی دچار سوختگی و آسیب دیدگی می شوند و پس از هر بار رنگ کردن زمخت تر و خشک تر خواهند شد بنابراین با مراقبت های ویژه از موها پس از رنگ کردن می توان به حفظ رطوبت موها و از خشک شدن بیش از حد آنها جلوگیری نمود و به تقویت مو پس از رنگ پرداخت.

روش های گیاهی و خانگی برای تقویت مو پس از رنگ

تقویت مو پس از رنگ

تمام رنگ موها از مواد شیمیایی تهیه می شوند تا تاثیری سریع بر روی تغییر رنگ موها داشته باشند اما این رنگ ها آسیب های جدی به موها وارد می نمایند بنابراین خانم ها پس از رنگ کردن مو باید با مراقبت از موهای خود در سالم نگه داشتن مو تلاش نمایند.

خانم هایی که مرتب از رنگ مو استفاده می نمایند باید پس از رنگ کردن از شامپوی مناسب موهای رنگ کرده استفاده کنند، باید حتما پس از شستشوی مو از نرم کننده در ساقه مو استفاده کنند، موهای رنگ کرده هرگز نباید با آب داغ شسته شود زیرا آب داغ باعث ریزش موها و از بین بردن چربی بیش از حد موها و خشکی آنها می گردد، موهای رنگ کرده نباید در معرض مستقیم آفتاب قرار بگیرد، موهای رنگ شده با تقویت شدن و ویتامینه شدن توسط ماسک های طبیعی خانگی مانند تخم مرغ، روغن زیتون، عصاره لیمو و آب پیاز ، روغن بادام و نارگیل رطوبت از دست رفته خود را باز می یابند .

افرادی که موی خود را رنگ می نمایند نباید پس از رنگ کردن موی خود را صاف یا فر نمایند زیرا موی رنگ شده خود به خود خشک خواهد شد و با استفاده از موادی که در فر کردن و صاف کردن مو استفاده می گردد خشک تر و شکننده تر خواهد شد و ریزش خواهد داشت.

استفاده از ماسک های گیاهی و ماساژ موهای رنگ ‌شده با روغن های گیاهی و چرب نگه داشتن موهای رنگ شده با این روغن ها موجب حفظ رطوبت موها خواهد شد و از خشک شدن موها جلوگیری خواهد کرد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha