مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون بانک مو کاشت مو بدون بانک مو
7 آگوست 2018 بدون نظر 1839 بازدید

کاشت مو بدون بانک مو از چه روش هایی انجام می شود؟

یکی از ضروری ترین شرایط کاشت موی طبیعی وجود بانک موی مناسبی برای برداشت گرافت های مو مورد نیاز برای کاشت یا پیوند مو می باشد. به همین دلیل برخی از افرادی که دچار مشکل طاسی و کم مویی هستند اما بانک موی مطلوبی برای کاشت مو ندارند، کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب نمی شوند. هر چند که کاشت مو بدون بانک مو امکان پذیر نیست، امروزه تکنیک های ترمیم موی نوینی ابداع شده است که در مورد آن ها این چنین عنوان می شود که در این تکنیک ها کاشت مو را بدون نیاز به بانک موی افراد انجام می دهند.

موهای مورد نیاز برای کاشت مو از چه جاهایی برداشت می شوند؟

ارجح ترین بانک مو برای انجام کاشت مو در سر، ناحیه پشت سر می باشد. متخصصان کاشت مو سعی می کنند که تا حد امکان کاشت مو را با کمک موهای اهدایی از این ناحیه انجام دهند. چنانچه فردی بانک موی مناسبی در سر خود نداشته باشد، موهای بدن او برای تطبیق با موهای سر و ناحیه طاسی بررسی می شوند و در صورتی که بتوان از موهای بدن برای کاشت مو استفاه نمود، این کار انجام خواهد شد.

کاشت مو بدون بانک مو از چه روش هایی انجام می شود؟

کاشت مو بدون بانک مو

کاشت موی طبیعی و زنده بدون وجود بانک موی مناسب در افراد امکان پذیر نمی باشد و کاشت مو بدون بانک مو اصطلاح عامیانه ای است برای یکی از روش های ترمیم مو که  به روشHRT شهرت دارد. در این روش از تارموهای طبیعی که متعلق به فرد متقاضی کاشت مو نیستند و البته فولیکول زنده ای نیز ندارد، استفاده می شود. این تار موها با متد های خاصی از جمله بافته شدن به موهای طبیعی فرد و یا استفاده از چسب های مخصوص در مکان مناسب و با چیدمانی که جلوه ای طبیعی داشته باشد، روی سر و در نواحی کم مو یا طاس مستقر می شوند.

کاشت مو بدون بانک مو برای چه کسانی مناسب است؟

تا زمانی که فرد متقاضی کاشت مو کاندید مناسبی برای کاشت موی طبیعی به شمار رود، بهتر است ازکاشت یا به عبارت  صحیح تر ترمیم مو بدون نیاز به بانک مو صرفنظر نماید. روش HRT برای کسانی که هیچ گونه بانک موی مناسبی نداشته ولی به رفع طاسی و کم مویی سر خود تمایل دارند، روش مناسبی به شمار می رود. ترمیم مو به روش HRT پایداری بهتری  نسبت به کلاه گیس یا پروتز مو بر روی سر فرد دارد و نگرانی های او از بابت جابجایی یا افتادن نگهانی ترمیم مو را برطرف می کند.

[تعداد: 9   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha