مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی جلوی سر کاشت موی جلوی سر
26 سپتامبر 2018 بدون نظر 833 بازدید

کاشت موی جلوی سر با چه روش هایی انجام می گردد؟

ریزش مو پدیده ای است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند. بر اساس الگوی ریزش موی مردانه خط رویش و قسمت جلوی سر به ویژه شقیقه ها از اولین نواحی هستند که تحت تاثیر ریزش موی ارثی قرار می گیرند. در این مطلب روش های مناسب برای کاشت موی جلوی سر را بیان می کنیم.

اهمیت طبیعی بودن جلوه ی موها کاشته شده در جلوی سر

خط رویش موها و موهای کاشته شده در قسمت جلویی سر جلوه بیشتری دارند ؛ استفاده از گرافت های یک الی دو تار مویی، طبیعی بودن چیدمان و همخوانی جنس و حالت موهای کاشته شده در ناحیه جلوی سر با موهای طبیعی این ناحیه اهمیت زیادی دارد و هر چقدر به این نکات اهمیت بیشتری داده شود، کاشت مو نمای بهتر و طبیعی تری دارد.

همه ی روش های کاشت مو برای ناحیه جلوی سر مناسب نیستند

برخی از روش های کاشت مو برای جلوی سر مناسب هستند، برخی دیگر در صورت ضرورت می توانند به کار گرفته شوند و برخی دیگر برای این ناحیه اصلا توصیه نمی شوند.

کاشت موی جلوی سر با چه روش هایی انجام می گردد؟

روش های مناسب برای کاشت موی جلوی سر

روش های زیر بهترین روش ها برای کاشت موی جلوی سر هستند:

روش های fut و fue از مناسب ترین روش ها برای ناحیه ی خط رویش و قسمت جلویی موهای سر به شمار می روند. در روش fut که گرافت های مویی با تعداد متفاوتی تار مو جهت پیوند آماده می شوند، غالبا گرافت های تک فولیکولی که حاوی فقط یک الی دو تار مو هستند برای ناحیه خط رویش و جلوی سر انتخاب می شود و از طرفی این گرافت ها معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و پس از پیوند درصد بیشتری از آن ها زنده ماند و ناحیه جلوی را همان گونه که انتظار می رود، پوشش خواهند داد.

در روش fue نیز واحد های تک فولیکولی برای پیوند از ناحیه بانک مو استخراج می شوند که می توان از واحد های تک یا دو تار مویی آن ها برای خط رویش و جلوی سر استفاده نمود، مزیت دیگری که این روش دارد این است که جراحت های بسیار ظریفی در ناحیه کاشت مو ایجاد می شود که سریع تر بهبود می یابد و احتمال به جای ماندن اسکار بسیار کمتر است.

روش هایی که برای کاشت موی جلوی سر مناسب نیستند

کاشت مو از بدن یا کاشت مو روش bht از جمله روش های کاشت مویی است که برای کاشت موی جلوی سر اصلا مناسب نیست چرا که معمولا جنس و حالت موهای پیوندی استخراج شده از بدن با موهای سر تفاوت دارد و این عدم یکنواختی در اولین نگاه دیده می شود.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha