مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش
2 اکتبر 2018 بدون نظر 650 بازدید

روش های کاشت ریش در کلینیک های تخصصی

در این مقاله می خوانیم:

همانند کاشت مو، روش های کاشت ریش نیز متفاوت می باشد و شما پس از مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو و پس از بررسی های لازم با روش درمانی خود آشنا خواهید شد. اما در این مقاله به معرفی برخی از روش های کاشت ریش می پردازیم تا شما نسبت به آنها آگاهی کاملی به دست آورید.

کاشت مو برای ریش

همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی به خصوص در زمینه زیبایی انجام شده است برای هر مشکلی راه حلی را در نظر گرفته اند که ریزش ریش مردان یکی از این مشکلات می باشد.

روش های کاشت ریش در کلینیک های تخصصی

در واقع مردان وقتی با مشکل ریزش ریش خود مواجه می شوند زمین و زمان را به هم میدوزند تا بتوانند راه حلی مناسب پیدا کنند که کاشت ریش یکی از بهترین این روش ها می باشد شاید با خود بگویید که درمان کاشت مو تنها در ناحیه سر انجام می شود اما باید بدانید که سخت در اشتباهید و در نواحی دیگر از صورت مانند ریش، سبیل، مژه و ابرو هم انجام پذیر است.

آقایانی که در صورت خود ریش کم و یا سبیل های کم پشتی دارند به راحتی می توانند با بهره مندی از این روش تغییر شگرفی در تراکم مو های صورت و ظاهر خود ایجاد نمایند.

روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش عبارتند از:

روش FIT

در اکثر کلینیک های زیبایی از روش FIT برای کاشت ریش استفاده میشود. زیرا نتایجی که در طی سال های گذشته در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است توانسته رضایت آنها را تا حد زیادی جلب کند.

برتری این روش نسبت به شیوه های قبل از آن به دلیل عدم ایجاد اسکار در محل اهدا کننده است. این تکنیک نیز با بی حسی صورت گرفته و انتقال گرافت ها از پشت سر یا قسمت بالای گونه که تراکم مو زیاد است به محل ریش و سبیل انجام می شود.

روش های کاشت ریش در کلینیک های تخصصی

روش SUT

روش SUT از جدیدترین روش کاشت ریش می باشد که با تراکم بالایی بر روی صورت انجام می شود و نتایج باورنکردنی برای افراد رقم زده است. یکی از نکات جالبی که در ارتباط با این روش نیاز است بدانید این است که با بهره مندی از این روش میتوان موهای یک سانتی را نیز پیوند زد و فرد از همان روز اولی که کاشت مو را انجام داده است دیگر با ته ریش مواجه نیست بلکه ریش دارد.

روش FUT

این روش جزء جدیدترین روش کاشت ریش محسوب می شود که زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد زیرا بیهوشی فرد و بر جای ماندن جای برش و زخم در محل اهدا کننده که با درد همراه است برای وی ناراحت کننده و آزار دهنده می باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha