مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ابرو روش های کاشت ابرو
14 آگوست 2018 بدون نظر 591 بازدید

روش های کاشت ابرو چیست؟

ابرو به عنوان یک عضو مهم صورت نقش بسیار زیادی در زیبایی افراد به وجود می آورد به همین دلیل است که پس از مواجه شدن با مشکلاتی نظیر ریزش موی ابرو بلافاصله به سراغ راه های درمان آن می روند. کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای مقابله با این مشکل استفاده کرد. اما قبل از انجام آن نیاز است که شما در جریان این مسئله قرار گیرید که روش های کاشت ابرو چیست؟ در این مقاله با ما همراه باشید زیرا می خواهیم به توضیح این مسئله بپردازیم.

روش های کاشت ابرو

روش های زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد از جمله این روش ها کاشت ابرو، خالکوبی (تاتو) و یا به کار بردن آرایش های روزانه می باشد. البته بجز موارد کاشت ابرو تمامی روش هایی که گفته شد برگشت پذیر بوده و مشکلاتی را برای افراد به همراه دارد که یکی از آنها طبیعی نبودن و ایجاد ظاهری مصنوعی برای آنان می باشد.

روش های کاشت ابرو چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با روش های کاشت ابرو برای شما بگوییم باید دانید که تمامی روش هایی که در کاشت مو برای درمان و مقابله با طاسی سر استفاده می شود برای کاشت ابرو نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع تمامی مزایا و معایبی که کاشت مو برای افراد در پی دارد برای کاشت ابرو نیز امکان دارد به وقوع بپیوندد. اما نکاتی در رابطه با کاشت ابرو وجود دارد و آن ایت است که در کاشت ابرو اصلی ترین نکته دانستن جهت خواب موها در نواحی مختلف می باشد اما این تنها کافی نیست بلکه توانایی خواباندن موها در حین کاشت به مهارت و تجربه پزشک معالج شما بستگی دارد.

همچنین باید موهایی با قطر مناسب برای کاشت ابرو انتخاب کنند زیرا هنگامی که قطر موها بیش از اندازه زیاد باشد حالتی مصنوعی به چهره شما می دهد که مورد پسند شما نخواهد بود.

برای انجام کاشت ابرو از موهای کدام ناحیه استفاده می شود

همانطور که میدانید روش های کاشت ابرو همانند کاشت ابرو مختلف و متفاوت می باشد اما مهمترین آنان استفاده از ناحیه پشت سر به عنوان یک بانک مو استفاده می شود و از موی آن ناحیه برای کاشت ابرو استفاده می کنند. البته به دلیل اینکه کاشت ابرو بسیار حساس می باشد و فقط تعداد محدود و خاصی از موهای پشت سر افراد که از نظر قطر مو، رنگ مو، میزان انحنای هر تار مو مناسب برای کاشت در ناحیه ابرو می باشد انتخاب می شود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha