مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خط رویش مو خط رویش مو
18 سپتامبر 2018 بدون نظر 4482 بازدید

روش های پایین آوردن خط رویش مو

در گذشته زیبایی چشم ها و ابرو ها ملاک زیبایی بودند اما امروزه برای زیبایی چهره ملاک های مختلفی وجود دارد و حتی برای طول پیشانی و مکان خط رویش مو نیز استاندارد هایی تعریف شده است. همه گیر شدن اهمیت به این گونه استاندارد ها باعث شده بسیاری از کسانی که تمایل به کمال در زیبایی دارند، چهره ی خود را از زوایای مختلف بررسی کنند و عمل هایی نظیر کوتاه یا بلند کردن پیشانی برای پایین آوردن خط رویش مو هم بیشتر رواج پیدا کند.

چه کسانی نیاز به پایین آودن خط رویش مو و کوتاه کردن پیشانی دارند؟

به صورت کلی بایستی بین اعضای صورت هماهنگی وجود داشته باشد و چنین نیست که طول پیشانی همه باید یک عدد ثابت باشد. بیشتر افراد به صورت طبیعی این تناسب در چهره ی آن ها وجود دارد و نیازی به انجام اقداماتی جهت کوتاه و بلند کردن پیشانی ندارند.

یکی از استاندارد هایی که برای اجزای صورت در نظر گرفته شده است چنین است که  صورت به سه قسمت از چانه تا خط زیر بینی، از خط زیر بینی تا ابروها و از ابروها تا خط رویش مو ها  تقسیم بندی می شود.

روش های پایین آوردن خط رویش مو

اگر طول این سه قسمت تقریبا برابر باشد، چهره متناسب ارزیابی می شود واگر این فاصله ها تفاوت زیادی داشته باشند، بین اعضای صورت تناسب کافی وجود ندارد. به عنوان مثال زمانی که که فاصه ابروها تا خط رویش از دو قسمت دیگر بسیار بیشتر باشد، به نظر می رشد که فرد نیاز به کوچک کردن طول پیشانی داشته باشد. البته بررسی های تخصصی باید توسط جراحان پلاستیک و زیبایی که با تناسب های صورت آشنایی بیشتری دارند، انجام گیرد.

روش های کوتاه کردن پیشانی

برای کوتاه کردن پیشانی می توان به دو روش اشاره نمود. روش اول جراحی کوتاه کردن پیشانی است و روش دوم انجام کاشت مو برای پایین تر آوردن خط رویش و کوتاه تر به نظر آمدن پیشانی می باشد.

جراحی کوتاه کردن پیشانی

در این جراحی که شباهت هایی هم به لیفت پیشانی دارد، از وسط سر پوست آزاد می شود و به سمت جلو اورده می شود و به ین ترتیب خط رویش پایین تر آمده و پیشانی کوتاه تر می شود.

روش کاشت مو برای پایین آوردن خط رویش مو

این روش روشی برای کوتاه کردن پیشانی بدون ایجاد برش های جراحی در این ناحیه است. با کاشت مو می توان خط رویشی پایین تر از خط رویش قبلی طراحی نمود و با کاشت مو در این ناحیه به نتیجه ی مورد نظر دست یافت. برای اینکه بتوان از کاشت مو برای کوتا کردن پیشانی بهره برد، لازم است که بانک مو ظرفیت لازم برای برداشت موهای مورد نیاز برای کاشت را داشته باشد.

[تعداد: 18   میانگین: 2.9/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha