مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع طاسی رفع طاسی
27 سپتامبر 2018 بدون نظر 752 بازدید

روش های پایدار برای رفع طاسی

طاسی فرآیندی است که ابتدا با ریزش موها شروع می شود و در نهایت هنگامی به طور کامل به وقوع می پیوندد که ریشه ی مو یا همان فولیکول مو به طور کامل از بین رفته باشد و دیگر نتوان به احیاء و بازسازی آن با روش های درمانی اقدام نمود، طاسی در افراد مختلف به درجات ۱ تا ۷  تقسیم بندی می شود که در درجه ی ۷ طاسی کامل برای فرد رخ داده است و طاسی درجه یک نیز با عقب رفت خط رویش مو و از طرفین سر آغاز می گردد. در هر صورت افراد به هر درجه ای از طاسی که دچار شده باشند ، همواره مایل هستند که این کم پشتی موهای ناحیه ی سر را درمان کنند ، در همین راستا در این مقاله ، روش های پایدار برای رفع طاسی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رفع طاسی

در رابطه با روش های پایدار برای رفع طاسی می توان عنوان نمود که در افراد مختلف ، اعم از زنان و مردان ، در صورت بروز عارضه ی ریزش موی سر ابتدا باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد تا با انجام آزمایش ها و بررسی های لازم بتوان علت ریزش موها تشخیص داد و اگر دیر نشده باشد ، با درمان های موثر جلوی ریزش موها را گرفته و ریشه ی موهای را از نابودی کامل نجات داد.

اما در صورتی که ریزش مو منجر به نابودی ریشه ی موها شده باشد ، تنها روش پایدار جهت رفع طاسی انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی در فرد می باشد که آن هم مستلزم داشتن شرایطی در فرد می باشد که در ادامه مطرح خواهد شد .

روش های پایدار برای رفع طاسی

روش های پایدار برای رفع طاسی

جهت رفع طاسی در فرد ، اگر فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند و ایجاد تراکم مناسب در بانک موی پشت سر به تعداد کافی وجود داشته باشد، سن فرد بالای ۲۵ الی ۳۰ سال باشد و همچنین الگوی ریزش مو در فرد ثابت و یا متوقف شده باشد ، روش پایدار پیوند موی طبیعی بسیار مناسب خواهد بود .

پیوند مو

در عمل کاشت و پیوند مو ، با توجه به میزان ریزش مو در ناحیه ی طاسی با روش مناسبی فولیکول های مو از بانک موی پشت سر فرد خارج شده و به منطقه ی طاسی با روش مناسب منتقل خواهند شد ، در واقع در پیوند مو ، فولیکول جدیدی رشد نخواهد کرد ، بلکه عمل انتقال فولیکول های پشت سر به منطقه ی طاسی انجام می شود ، بدین ترتیب پس از گذشت حدود یک سال ، موهایی طبیعی و زیبا رشد خواهد کرد با تراکم نسبی ایجاد شده ، رضایت فرد را در پی خواهد داشت .

داشتن حداقل تراکم پوشش دهنده ی منطقه ب طاسی در افراد مبتلا به طاسی بسیار رضایت بخش خواهد بود ، مخصوصا اگر فرد سنین جوانی را پشت سر گذاشته باشد و دید معقول و منطقی تری نسبت عمل پیوند مو پیدا کرده باشد .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha