مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نگهداری کاشت مو نگهداری کاشت مو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 477 بازدید

روش های نگهداری کاشت مو که باید از آنها اطلاع داشته باشید

در صورتی که از کاشت مو استفاده کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که ریزش موهایتان برای همیشه رفع خواهد شد و از این به بعد فشار های روحی آن را تجربه نخواهید کرد. برای اینکه از کاشت مو به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید باید با روش های نگهداری کاشت مو آشنایی داشته باشید که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

درمان ریزش مو تحت نظر متخصص

اگر دچار ریزش مو شده باشید این احتمال وجود دارد که با مراجعه به مراکز زیبایی متخصصان استفاده از کاشت مو را برایتان توصیه کنند.در این حالت به علت زیاد دچار ریزش موی ارثی شده اید و دلیل ریزش موهایتان مشکلات ژنتیکی بوده است.

در این موارد دو راه پیش روی خود خواهید داشت. راه اول این است که از داروهای گیاهی و شیمیایی استفاده کنید که در اکثر موارد نتیجه بخش نخواهند بود. راه بعدی هم استفاده از روشی است که متخصص مورد نظرتان آن را توصیه کرده است.

روش های نگهداری کاشت مو که باید از آنها اطلاع داشته باشید

روش های نگهداری کاشت مو

استفاده از روش های نگهداری کاشت مو باعث میشود تا موهای کاشته شده کمتر دچار ریزش شود و بتوانید برای مدت ها از ظاهر زیبایی که برایتان به وجود آمده استفاده کنید

برای نگهداری کاشت مو باید تا جایی که ممکن است به این موضوع توجه داشته باشید که  موهای کاشته شده ساختار یکسانی با موهای طبیعی دارند به همین دلیل باید به سبک زندگی خود توجه داشته باشید و سالم زندگی کنید این یکی از مهمترین مواردی خواهد بود که باید به آن توجه کنید.علاوه بر این باید تا جایی که امکان دارد اجازه ندهید خطری موهایتان را تهدید کند.

نگهداری کاشت مو با تغذیه مناسب

تغذیه ی مناسب از مهمترین مواردی است که باید برای نگهداری کاشت مو به آن توجه داشته باشید. باید این را بدانید که فولیکول ها برای رشد موهای سالم به ویتامین های مختلف و مواد معدنی نیاز دارند و در صورتی که این موارد را در اختیارشان قرار ندهید قطعا مشکلات زیادی برایتان به وجود خواهد آمد و حتی موهایتان به صورت کامل ریزش خواهد کرد به همین دلیل باید از غذاهایی در رژیم غذایی خود استفاده کنید که ویتامین های کافی داشته باشند.

نگهداری کاشت مو با ماساژ درمانی

برای نگهداری کاشت مو یکی از بهترین کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که از ماساژ درمانی استفاده کنید چون این کار باعث میشود فولیکول ها تقویت شوند و خون رسانی بیشتری در لایه های مختلف پوست انجام شود. برای استفاده از این روش بهتر است از روغن های گیاهی نیز استفاده کنید تا مزایای این روش افزایش پیدا کند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha