مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های نوین کاشت مو در جهان روش های نوین کاشت مو در جهان
8 جولای 2018 بدون نظر 1869 بازدید

روش های نوین کاشت مو در جهان

پیشرفت علم در طول زمان باعث به وجود آمدن و ابداع روش‌های درمانی جدید و به روز می‌شود، کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نیست و پا به پای پیشرفت علم و تکنولوژی سیر تکاملی خود را طی می‌کند. در این مطلب روش‌های نوین کاشت مو در جهان را معرفی می‌کنیم.

جدیدترین روش‌های کاشت مو در جهان

با توجه به پیشرفت‌های دائمی که در زمینه کاشت مو رخ می‌دهد و کشف روش‌های جدید، یکی از دغدغه‌های افرادی که تصمیم به کاشت مو می‌گیرند انتخاب روش کاشت مو می‌باشد، همه این افراد در جلسه‌های مشاوره در مورد جدیدترین روش‌های کاشت مو در جهان سؤال می‌پرسند. جدیدترین روش‌های کاشت مو به ترتیب کاشت مو به روش fue  و کاشت مو به روش sut است. انجام این روش‌ها در بهترین کلینیک‌های اروپا و امریکا بسیار رواج دارد.

روش FUE یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در جهان

این روش یکی از نوین‌ترین روش‌های درمان طاسی و کم مویی با استفاده از کاشت یا پیوند مو است که در حال حاضر در نقاط مختلف جهان و به خصوص کشورهای پیشرفته در حال جایگزین شدن با روش‌های قدیمی‌تر کاشت مو است. دلیل مقبولیت این روش کاشت مو در جهان این است که مزیت‌های روش‌های کاشت موی سابق را حفظ نموده و با ابتکاراتی که در این روش اضافه شده است، اثر بخشی کاشت مو را بهتر از گذشته کرده است.

روش های نوین کاشت مو در جهان

تکنیک کاشت مو به روش FUE

در روش FUE  که به آن روش استخراج فولیکولی هم می گویند، واحدهای فولیکولی مو با دقت بیشتری از بانک موی فرد برداشته می‌شوند به طوریکه صدمه کمتری به بافت های مجاور و همچنین فولیکول برداشته شده وارد شود.

برای کاشت فولیکول‌های پیوندی نیز ابتدا برش‌های دایره‌ای شکل بسیار ظریفی در محل پیوند ایجاد می‌شود سپس فولیکول مو درون آن کاشته می‌شود. به دلیل ظرافت تکنیک برداشت و کاشت فولیکول‌های مو، زخم‌های ایجاد شده بسیار کوچک هستند و به سرعت بهبود می‌یابند همچنین جلوه مو ها پس از کاشت، می‌تواند بسیار طبیعی باشد.

از معایب این روش می‌توان به مدت زمان طولانی جلسه‌ی کاشت مو و هزینه بیشتر این روش نسبت به سایر روش‌های مرسوم کاشت مو اشاره نمود.

تکنیک sut جدیدترین روش کاشت مو

پایه و اساس این روش استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای برداشت و کاشت مو می‌باشد که مزایای بسیاری را نسبت به روش‌های قدیمی ایجاد کرده است. مهم‌ترین مزیت این روش رسیدن به تراکم بالا در یک جلسه کاشت مو است که به دلیل از بین نرفتن فولیکول‌های برداشتی می‌باشد.

این روش توسط دستگاه و بدون دخالت انسان انجام می‌شود و به همین دلیل از دقت بیشتری برخوردار است. از جمله مزایای روش اس یو تی نسبت به سایر روشها به شرح زیر می‌باشد:

– امکان کاشت ۱۴۰۰۰ تار مو در یک جلسه

– ایجاد خط رویش طبیعی

– ایجاد تراکم موی بالا

– انجام عمل تنها در یک جلسه

– برخورداری از سرعت بالا

– بدون جراحی، خونریزی و درد

– برجای نماندن جای بخیه و اسکار

– به حداقل رسیدن عوارض جانبی

آینده کاشت مو در جهان

آینده بسیار روشنی برای درمان انواع زیادی از مشکلات کم مویی یا طاسی با روش‌های نوین کاشت مو وجود دارد. در حال حاضر محققان زیادی در حال کار بر روی روشی نوین در کاشت مو با کمک سلول‌های بنیادی  به نام FCI هستند که نیاز به برداشت فولیکول‌های مو از بانک مو را به حداقل می‌رساند. این روش هنوز در حال گذراندن مراحل آزمایشگاهی است اما به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل به یکی از روش‌های محبوب کاشت مو در سرتاسر دنیا تبدیل شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha