مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل کاشت ریش عمل کاشت ریش
29 جولای 2018 بدون نظر 458 بازدید

روش های نوین عمل کاشت ریش

عمل کاشت ریش درمانی مناسب برای ترمیم دائمی بسیاری از موارد کم مویی و طاسی ریش می باشد. این عمل به کمک روش های مختلفی انجام می شود. امروزه روش های نوین کاشت مو روش های بسیار خوبی برای کاشت مو در ناحیه ریش هستند.

روش های رایج عمل کاشت ریش

رایج ترین روش ها برای کاشت یا پیوند مو در ناحیه ی ریش، روش های FUT و FUE می باشند. روش FUT جزء قدیمی ترین روش های کاشت مو است که در کاشت ریش نیز کارایی داشته و به دلیل اثر بخشی بالای این روش، استفاده از ان هنوز مرسوم است. روش FUE نیز روشی است که حدود چند سالی است که در کاشت ریش به کار می رود و می توان آن را جزء روش های نوین در کاشت ریش به شمار آورد.

FUE روشی نوین برای کاشت ریش

با اینکه روش  FUE چند سالی است که در عمل کاشت ریش به کار می رود اما به دلیل مزایای زیاد از جمله کاشت موی بدون درد ، بدون اسکار و با دوره ی بهبودی سریع توانسته است محبوبیت و رواج بسیاری پیدا کند. در این روش فولیکول های مو به صورت مجزا از ناحیه ی بانک مو استخراج می شوند و بنابراین نیازی به ایجاد برش در ناحیه ی پشت سر نیست و همچنین به دلیل ظرافت نحوه ی برداشت و کاشت گرافت های مو، خونریزی و درد بسیار ناچیزی دارد.

روش های نوین عمل کاشت ریش

البته به دلیل اینکه فولیکول های مو به صورت مجزا برداشته می شوند و پوشش مناسبی برای محافظت در برابر شرایط نامساعد محیطی ندارند، امکان آسیب رسیدن به فولیکول های مو و عدم رشد برخی از گرافت های موی پس از پیوند وجود دارد.تجربه و مهارت پزشک کاشت ریش و تکنسین هایی که با او همکاری می کنند، نقش مهمی در موفقیت آمیز بودن کاشت ریش به روش FUE دارند.

DHT نوین ترین و پیشرفته ترین روش برای عمل کاشت ریش

پیوند مستقیم مو یا DHT  که در واقع روش اصلاح شده و تکامل یافته تر روش FUE می باشد، در حال حاضر پیشرفته ترین روش پیوند مو است. در این روش گرافت های فولیکولی به محض برداشته شدن از ناحیه بانک مو، در نواحی مورد نظر کاشته می شوند و بنابراین فولیکول های مو کمتر در معرض شرایط نامناسب محیطی قرار گرفته و در نتیجه کمتر آسیب می بینند.

این روش اگرچه مزایای زیادی دارد اما همانند روش FUE، برای اجرای آن نیاز به پزشکی با تجربه بالا می باشد تا بتواند نتایج موفقیت آمیز و صد در صدی را از انجام کاشت ریش با روش DHT ارائه دهد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha