مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان قطعی ریزش مو درمان قطعی ریزش مو
29 جولای 2018 بدون نظر 547 بازدید

روش های موفقیت آمیز درمان قطعی ریزش مو

ریزش مو عارضه ای است که بسیاری از خانم ها و آقایان را در هر سن و سالی درگیر خود کرده و باعث بروز نگرانی هایی در مورد از دست رفتن زیبایی ظاهری  در آن ها می شود. بسیاری از این افراد هر چند که پای بیماری خاصی هم در میان نباشد، نمی توانند با ریزش موهای خود کنار آمده و به دنبال روش هایی برای درمان قطعی ریزش مو هستند.

انواع ریزش موی سر

عوامل مختلفی می توانند موجب ریزش مو شوند. برخی از ریزش موها موقتی هستند و پس از کنترل شدن یا رفع علت ریزش، موها رشد خود را دوباره از سر می گیرند مانند برخی بیمارانی شیمی درمانی شده و دچار ریزش مو می شوند و پس از گذشت مدت زمانی موهای آن ها دوباره می روید. اما گاهی اوقات ریزش مو ناشی از صدمه ی جدی فولیکول های مو و یا از بین رفتن کامل آن ها است که در این گونه مواقع نیاز به روش های درمانی خاصی برای درمان طاسی یا کم مویی به وجود آمده می باشد.

روش های موفقیت آمیز درمان قطعی ریزش مو

معایب روش های موقتی درمان ریزش مو و ضرورت استفاده از روش های درمان قطعی ریزش مو

روش های درمان ریزش مو را می توان در دو دسته ی درمان های موقتی و درمان های دائمی قرار داد. استفاده از داروهای کنترل ریزش مو که به رویش مجدد موها نیز کمک می کنند مانند داروی موضعی ماینوکسیدیل گرچه اثرات مفیدی دارد اما با قطع مصرف، ریزش مو خصوصا ریزش موهای ارثی دوباره شروع می شوند. سایر روش های درمانی ریزش مو نظیر تزریق پی آر پی، لیزر درمانی و … نیز اغلب نیاز به تکرار در سال های آینده داشته و ممکن است نتیجه ی مطلوبی نداشته باشند. در این میان کسانی هستند که به دلیل معایب روش های ذکر شده از انجام این روش ها خسته شده و به دنبال راه حل های اساسی تر و دائمی تری برای حل مشکل خود باشند.

کاشت موی طبیعی از موفقیت آمیز ترین روش های درمان قطعی ریزش مو

کاشت موی طبیعی یک از روش های درمان قطعی ریزش مو به خصوص ریزش مو و طاسی های ناشی از هورمون مردانه در آقایان است. در این روش درمانی از موهایی استفاده می شود که بنا به ساختاری که دارند دچار ریزش های ناشی از هورمون مردانه نمی شوند. این موها از ناحیه پشت سر و حتی سایر نقاط بدن گرفته شده و به نواحی طاس و کم موی سر پیوند زده می شوند، در صورتی که پیوند موی صورت گرفته موفقیت آمیز باشد، موهای پیوندی ماندگاری بسیار بالایی داشته و حتی ممکن است تا آخر عمر فرد دچار ریزش دائمی نشوند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha