مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ابروها تقویت ابروها
17 اکتبر 2018 بدون نظر 539 بازدید

روش های موثر و فوری تقویت ابروها

اگر به دلایل مختلف ابروهایتان دچار کم پشتی شده است باید هر چه زودتر فکری برای آن کنید چون ابروها تاثیر زیادی در زیبایی دارند و هر گونه نقصی که در آن ها وجود داشته باشد باعث کاهش زیبایی ابرو میشود. برای اینکه ابروهای زیبا داشته باشید روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید. در مواردی که ابروهایتان دچار ریزش شدید شده است باید حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. در این مطلب به روش های موثر و فوری تقویت ابروها خواهیم پرداخت.

تقویت ابروها با مزوتراپی

برای تقویت ابروها میتوانید از روش مزوتراپی استفاده کنید. این روش یکی از جدید ترین و بهترین روش هایی است که میتوان برای رفع ریزش ابرو و کم پشتی آن به کار گرفت.

این روش عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت اما برای اینکه با استفاده از آن به نتایج مطلوب دست پیدا کنید با حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کنید.

روش های موثر و فوری تقویت ابروها

در روش مزوتراپی متخصصان ابتدا به بررسی وضعیت فولیکول ها و ابروهای  بیمار میپردازند و با استفاده از آن، داروها و ویتامین های مورد نیاز برای رشد موها را انتخاب میکنند.

موادی که انتخاب میشوند با استفاده از سرنگ های نازک به محل ابروها تزریق میشوند و به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار میگیرند که همین باعث میشود موهای ابرو به سرعت رشد کند.

تقویت ابروها با لیزرتراپی

لیزر تراپی روشی است که میتوان با استفاده از آن به رفع بسیاری از بیماری های پوست و مو پرداخت به همین دلیل در کلینیک های زیبایی لیزر تراپی به کرات مورد استفاده قرار میگیرد.

برای اینکه با استفاده از این روش به نتیجه برسید باید در قسمت ابروها حداقل موهای نازک و کرکی وجود داشته باشد. باید توجه داشته باشید که این روش برای کچلی کامل ابرو مناسب نیست.

در روش لیزر تراپی متخصصان برای تقویت ابروها از دستگاه های مخصوص لیزر استفاده میکنند. دستگاه هایی که برای تقویت فوری ابرو استفاده میشود توانایی تولید امواجی را دارد که باعث تحریک فولیکول های ابرو و افزایش رشد آن میشود.

تقویت ابروها با داروهای گیاهی

برای تقویت ابرو میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. به دلیل مزایایی که داروهای گیاهی دارند بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای تقویت ابروهای خود از این روش استفاده کنید. برای تقویت ابرو ها میتوانید از ماسک تخم مرغ، روغن زیتون، عسل و سایر داروهایی که در کتاب های معتبر ذکر شده استفاده نمایید. البته این روشها جای درمان های اصولی و تخصصی را نمی توانند بگیرند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha