مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های قدیمی کاشت مو روش های قدیمی کاشت مو
16 نوامبر 2018 بدون نظر 606 بازدید

روش های قدیمی کاشت مو که دیگر انجام نمی گردند

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که متخصصان زیبایی برای رفع ریزش موی ارثی و ژنتیکی از آن استفاده میکنند در حالی که در ابتدا روش های محدودی برای کاشت مو وجود داشته است به همین دلیل افرادی که از کاشت مو استفاده میکرده اند در اکثر موارد دچار عوارض مختلف میشدند. روش های قدیمی کاشت مو به علت معایبی که داشته اند کم کم از میان رفته اند و در حال حاضر متخصصان زیبایی کمتر از این روش ها استفاده میکنند. در ادامه به این روش ها بیشتر خواهیم پرداخت.

روش های قدیمی کاشت مو چه روش هایی هستند؟

در گذشته که روش های زیادی برای کاشت مو وجود نداشته است متخصصان مجبور بودند از روش FUT برای کاشت مو استفاده کنند. در واقع این روش جزء قدیمی ترین روش های کاشت مو به شمار میرود که متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از آن استفاده میکرده اند.

البته به علت اینکه این روش جزء تنها روشی بوده است که برای رفع دائم ریزش موی ارثی وجود داشته به همین دلیل  بسیاری از افراد از آن استفاده میکرده اند.

روش های قدیمی کاشت مو که دیگر انجام نمی گردند

در روش های قدیمی کاشت مو برای برداشت فولیکول ها و پیوند آن از روش های جراحی استفاده میشده به همین دلیل عوارض آن نسبت به روش هایی که در حال حاضر وجود دارد بیشتر بوده است البته این روش نسبت به سایر روش ها مزایایی هم دارد.

معایب روش های قدیمی کاشت مو

مهمترین عیب روش های قدیمی کاشت مو این است که با استفاده از این روش ها عوارض زیادی برای بیماران به وجود می آید که از جای بخیه و زخم یکی از آن هاست.

متاسفانه جای زخم و بخیه از عوارض روش های قدیمی مانند FUT است که نمیتوان از آن اجتناب کرد و تمامی بیماران دچار آن خواهند شد ضمن اینکه احتمال خونریزی شدید و عفونت هم در این روش ها بیشتر است.

عیب دیگر این روش این است که مانند روش های جدید نمیتوان در یک جلسه به پیوند تعداد زیادی از فولیکول ها پرداخت به همین دلیل تعداد جلسات کاشت با روش های قدیمی کاشت مو بیشتر است.

مزایای روش های قدیمی کاشت مو

همانطور که گفتیم روش های قدیمی کاشت مو معایب زیادی نسبت به روش های جدید دارند اما بهتر است بدانید در حال حاضر هم در برخی موارد با توجه به وضعیت بیمار ممکن است از این روش استفاده شود چون با استفاده از روش fut میتوان درصد بالایی از فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کرد که این خود یک مزیت مهم است.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha