مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دلمه های بعد از کاشت مو دلمه های بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 755 بازدید

روش های رفع دلمه های بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید استفاده از روش های کاشت مو در حال حاضر متداول تر از گذشته شده است چون بسیاری از افراد تصورات غلطی که نسبت به روش های کاشت مو داشته اند را کنار گذاشته اند و به این نکته پی برده اند که کاشت مو یکی از ایمن ترین روش هایی است که میتوان برای رفع دائمی ریزش مو به کار برد. البته این روش در برخی موارد ممکن است عوارضی نیز به دنبال داشته باشد. مثلا ممکن است برخی از بیماران شاهد دلمه های بعد از کاشت مو باشند که در این مطلب به آن بیشتر میپردازیم.

علت دلمه های بعد از کاشت مو

در میان روش هایی که برای درمان ریزش مو وجود دارد شاید کاشت مو بهترین روشی باشد که میتوان برای دست یابی به نتایج مطلوب از آن استفاده کرد. چون در اکثر موارد افرادی که از روش های دیگر استفاده میکنند به نتایج دلخواه دست پیدا نمیکنند و همین باعث میشود فقط طول درمان ریزش مو افزایش پیدا کند.

روش های رفع دلمه های بعد از کاشت مو

همانطور که گفتیم کاشت مو روشی کاملا ایمن است که با استفاده از آن میتوان به صورت قطعی ریزش مو را درمان نمود. اما متاسفانه استفاده از این روش در برخی از موارد ممکن است عوارضی را هم به دنبال داشته باشد.

عوارضی که به وجود می آید در اکثر موارد به خودی خود رفع میشود اما ممکن است در برخی مواقع نیاز باشد تا به پزشک مراجعه کنید. دلمه های بعد از کاشت مو یکی از عوارضی است که ممکن است بسیاری از بیماران با آن روبرو شوند. علت به وجود آمدن این مشکل شکاف هایی است که برای کاشت مو انجام میشود.

درمان دلمه های بعد از کاشت مو

برای درمان دلمه های بعد از کاشت مو باید به پزشک مراجعه کرد. البته در صورتی که دلمه هایی که به وجود آمده اند تعداد و اندازه محدود داشته باشند به راحتی رفع میشوند و لازم نیست اقدام خاصی را انجام داد اما در سایر موارد متخصصان برای رفع آن به تجویز آنتی بیوتیک ها و کرم ها ی موضعی میپردازند. معمولا با استفاده از داروهایی که تجویز میشود بعد از ده روز شاهد رفع دلمه ها خواهید بود.

پیشگیری از دلمه های بعد از کاشت مو

برای پیشگیری از دلمه های بعد از کاشت مو باید از سرم های شست شو استفاده شود. مرطوب کردن سر به وسیله ی سرم های شستشو باعث میشود تا احتمال به وجود آمدن دلمه و سایر عوارضی که بعد از کاشت مو به وجود می آیند کاهش یابد. علاوه بر این استفاده از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند هم در پیشگیری از عوارض مختلف کاشت مو از جمله دلمه تاثیر خواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha