مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کم پشتی خانم ها کم پشتی خانم ها
28 جولای 2018 بدون نظر 449 بازدید

روش های درمان کم پشتی خانم ها

از زمان های گذشته تا با امروز داشتن موهای بلند و پرپشت برای زنان  به عنوان یک حسن به حساب می آمده است و از آن به عنوان معیاری برای سنجش زیبایی زنان در فرهنگ های مختلف یاد می شود. در دورانی که ما زندگی می کنیم زیبایی ظاهر اهمیت زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل خانم ها در مورد موهای خود حساس تر هستند و با دیدن کوچکترین عارضه در ان ها، اقدام به انجام روش های مختلفی برای درمان آن می کنند. یکی از این عوارض که شیوع بالایی دارد کم پشتی خانم ها است، که خوشبختانه بنا به علتی که آن را به وجود آورده است می توان روش های درمانی مناسبی را در پیش گرفت.

روش های مختلف درمان کم پشتی خانم ها

همانطور که علل ریزش مو و کم پشتی خانم ها متنوع می باشد، روش های درمان کم پشتی و ریزش موی سر نیز متنوع است و بر حسب  علتی که موجب این عارضه شده است، می تواند روش درمانی خاصی را در پیش گرفت. روش های درمانی کم پشتی مو را می توان در دو دسته ی درمان های خانگی و درمان های کلینیکی دسته بندی نمود.

روش های درمان خانگی برای کم پشتی موی خانم ها

روش های درمانی که به صورت خانگی و معمولا با هزینه های اندکی قابل انجام هستند معمولا موجب تقویت عمومی پوست و موی سر می شوند. این گونه روش ها اثرات درمانی خیلی قابل توجهی را با یک الی دو بار استفاده نمی دهند و معمولا توصیه می شود به صورت مکرر و با فاصله زمانی مناسبی انجام شوند.

روش های درمان کم پشتی خانم ها

مواردی نظیر استفاده از ماسک موهای طبیعی، مالیدن روغن های گیاهی تقویت کننده ی مو، شستشوی سر با شوینده های طبیعی ملایم مانند سدر ، تقویت بدن و مو با خوردن خوراکی هایی همچون بادام و … جز درمان های خانگی هستند که برای  درمان کم پشتی موی  خانم ها می توانند مفید باشند.

با اینکه اکثر در اکثر این روش ها از مواد طبیعی یا گیاهی استفاده می شود اما سازگاری آن ها با پوست سر و جنس موی افراد نیز اهمیت دارد و هر روش خانگی برای هر فردی مناسب نیست.

درمان های کلینیکی کم پشتی خانم ها

روش های درمانی کلینیکی مشکلات مو به آن دسته از درمان ها گفته می شود که بایستی زیر نظر یا توسط پزشک متخصص پوست و مو صورت گیرند. دارو درمانی، لیزر درمانی، مزوتراپی مو، پی ار پی مو و حتی  کاشت مو برای موارد شدید کم پشتی و طاسی خانم ها و … همگی جز روش های درمانی کلینیکی مشکلات مو هستند که در موارد کم پشتی مو استفاده می شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 2.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha