مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد موهای ریخته شده رشد موهای ریخته شده
10 اکتبر 2018 بدون نظر 776 بازدید

روش های تضمینی برای رشد موهای ریخته شده

افرادی که دچار ریزش مو میشوند روش های مختلفی را برای رفع ریزش موی خود امتحان میکنند و متاسفانه در اکثر موارد نتایج مناسبی را دریافت نخواهند کرد چون ریزش مو مشکلی است که میتواند علل کاملا مختلف به دنبال داشته باشد به همین دلیل در برخی از موارد نمیتوان به راحتی به رفع ریزش مو پرداخت. برای رشد موهای ریخته شده باید قبل از هر چیز علت ریزش مو مشخص شود. بعد از این که علت دقیق ریزش مو مشخص شد میتوان برای درمان آن تصمیم گرفت.

بهتر است بدانید روش های درمانی به دو دسته تقسیم میشوند. دسته ی اول روش هایی هستند که با استفاده از آن میتوان به صورت موقت به درمان ریزش مو پرداخت. در دسته ی دوم هم روش هایی قرار دارند که کاملا دائمی بوده و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد بازگشت ریزش موی خود نخواهند بود.

رشد تضمینی موهای ریخته شده با کاشت مو

اگر برای رشد موهای ریخته شده به دنبال روشی تضمینی هستید بهتر است از روش های کاشت مو استفاده کنید چون روش های کاشت مو تنها روش هایی هستند که میتوان از نتیجه ی آن اطمینان داشت. کاشت مو تنها برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ارثی شده باشند.

روش های تضمینی برای رشد موهای ریخته شده

اگر قصد دارید برای رفع ریزش مو از روش های کاشت مو استفاده کنید باید حتما بانک موی کافی داشته باشید چون در غیر اینصورت امکان استفاده از این روش وجود نخواهد داشت. علاوه بر این برای استفاده از کاشت مو باید سلامت عمومی تان در حد قابل قبولی باشد.

رشد موهای ریخته شده با لیزر تراپی

لیزر تراپی روش تضمین شده ای برای رشد موهای ریخته شده نیست اما اگر دچار ریزش موی ارثی شده اید و شرایط استفاده از روش های دائمی مانند کاشت مو را ندارید بهتر است حتما به امتحان این روش بپردازید چون افرادی که از لیزر تراپی استفاده میکنند در بسیاری از مواقع به نتایج دلخواه دست پیدا میکنند. لیزر تراپی روشی کاملا بی خطر است و مشکلی برای بیماران به وجود نمی آورد.

پی ار پی برای رشد موهای ریخته شده

پی ار پی هم در برخی موارد ممکن است برای رشد موهای ریخته شده موثر باشد به همین دلیل بهتر است آن را امتحان کنید. هزینه این روش از کاشت مو بسیار کمتر است و علاوه بر این تقریبا همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. در این روش ماده ی پی ار پی با سوزن های نازک به قسمت های مختلف سر تزریق میشود و بدین وسیله ریزش مو کاهش پیدا میکند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha