مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو بعد از دکلره ترمیم مو بعد از دکلره
17 سپتامبر 2018 بدون نظر 890 بازدید

روش های ترمیم مو بعد از دکلره

امروزه خانم هایی که تمایل زیادی به رنگ کردن موهای خود دارند به دلیل استفاده از دکلره کردن موها جهت بی رنگی آنها در موی خود دچار سوختگی و آسیب دیدگی می شوند که این مسئله باعث می گردد تا ظاهر موها زبر و خشک شود و خانم ها به دلیل تاثیر این مسئله بر روی زیبایی موهای خود به دنبال روشی جهت ترمیم موهای آسیب دیده خود خواهند بود اما روش های ترمیم مو بعد از دکلره چیست‌.

افرادی که بعد از دکلره کردن موهای خود اهل رسیدگی به مو و ویتامینه کردن آنها نیستند و از ماسک های طبیعی و تغذیه مناسبی برخوردار نیستند به مراتب بیشتر از دیگران دچار مشکلات مو پس از رنگ کردن خواهند شد.

ترمیم مو بعد از دکلره

افرادی که با استفاده از دکلره موهای خود را رنگ کرده اند که به دلیل تاثیر دکلره بر ساختمان مو دچار مشکلات مو اعم از موخره، خشکی و شکنندگی می گردند که این افراد باید با استفاده از راه کارهایی به تقویت مو دکلره شده و ترمیم مو بعد از دکلره بپردازند تا موهایشان دچار ریزش مو نگردد این افراد باید:

  • هرگز با آب داغ استحمام ننمایند زیرا آب داغ چربی طبیعی و رطوبت مو را از بین می برد.
  • باید بعد از استحمام موی خود را در هوای آزاد خشک نمایند و کمتر از سشوار استفاده کنند.
  • نباید از اتو مو و لوازم حرارتی جهت حالت دهی به موهای خود استفاده کنند
  • باید بعد از استحمام جهت نرم کردن موهای خود از نرم کننده استفاده کنند.
  • باید جهت آبرسانی به موهای خشک خود از ماسک های گیاهی مانند روغن زیتون و لیمو استفاده کنند تا موهایشان دچار خرد شدگی نگردد.
  • باید در وعده های غذایی خود از سبزیجات و میوه های تازه ، اسفناج، گوشت، عدس و روغن کنجد و زیتون استفاده نمایند تا آهن و  پروتئین مورد نیاز موها جهت حفظ سلامت آنها حفظ گردد.

روش های ترمیم مو بعد از دکلره

ماسک های گیاهی بعد از دکلره کردن موها

یکی از بهترین روش ها جهت ترمیم موهایی که دکلره شده اند و دچار آسیب دیدگی شده اند آغشته کردن موها به انواع روغن های گیاهی مانند روغن بادام، زیتون، نارگیل و کنجد می باشد که ماساژ هفتگی موها با این مواد خشکی ایجاد شده در موها را از بین می برد و از ریزش آنها جلوگیری خواهد کرد.

رنگ کردن موها در فواصل زمانی کوتاه با استفاده از دکلره به دلیل داشتن ترکیبات شیمیایی و آمونیاک باعث می گردد تا موها سلامت و طراوت خود را از دست بدهند و ترمیم آنها به فرآیندی طولانی و مداومت نیاز داشته باشد .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha