مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو برای موهای کم پشت ترمیم مو برای موهای کم پشت
8 سپتامبر 2018 بدون نظر 2244 بازدید

بهترین روش های ترمیم مو برای موهای کم پشت

کم پشتی مو در افراد مختلف را می توان با روش ترمیم مو برای مدتی پرپشت نمود ، در روش ترمیم مو عمل پیوند مو انجام نمی شود در عوض با توجه به نیاز فرد می توان موهایی مصنوعی و یا طبیعی را بر روی پوست ، زیر پوست و یا بین موهای طبیعی فرد قرار داد ، از آنجا که این روش سریع ، راحت و به بانک مو در فرد نیاز ندارد ، در افراد مختلف قابل اجرا بوده و از آن استقبال زیادی می شود ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین روش های ترمیم مو برای موهای کم پشت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ترمیم مو برای موهای کم پشت

در رابطه با ترمیم مو برای موهای کم پشت می توان عنوان نمود که بهترین روش های ترمیم مو  با توجه وضعیت کم پشتی بودن موها در فرد انجام می شود و نمی توان گفت که کدام روش بهترین روش ترمیم مو برای همه می باشد ؛ به عنوان مثال در مواردی که فرد دچار طاسی منطقه ای شده باشد ، می توان ترمیم مو را روی پوست انجام داد ، این کار با چسباندن الیاف موها بر روی پوست به کمک چسب های مخصوص صورت می پذیرد که در برخی نقاط نیاز به کوتاه کردن مو خواهد بود ، در این روش موهای ترمیمی بر روی یک پوسته ای شبیه به پوست انسان به صورت کاملا طبیعی و هماهنگ با موهای فرد قرار دارند که به راحتی می توان آن را در صورت نیاز از روی پوست سر برداشت و مجددا بر روی سر فیکس نمود .

بهترین روش های ترمیم مو برای موهای کم پشت

ترمیم مو به زیر پوست

این روش ترمیم مو برای افرادی مناسب است که به طاسی کامل دچار هستند ، لذا با استفاده از ابزار مخصوصی ، موهای طبیعی یا مصنوعی در زیر پوست فرد جایگذاری می شوند .

قرار گیری موها مابین موهای طبیعی فرد

در این روش ترمیم که مناسب موهای کم پشت می باشد ، تارهای مو مصنوعی به کمک گیره های مخصوص به ساقه موهای طبیعی فرد فیکس می شود و نتایج بسیار طبیعی و زیبایی ایجاد خواهد کرد .

روش های ترمیم موهای کم پشت به خوبی می تواند نواحی کم پشت یا ریزش کرده ی موها را پوشش داده و اطرافیان نیز نمی توانند موهای ترمیمی را بر روی سر فرد تشخیص دهند .

نتایج حاصل از ترمیم مو

هماهنگی رنگ ، حالت ، اندازه و ضخامت موهای ترمیمی با طبیعی فرد ، نتایج بسیار طبیعی را در فرد ایجاد خواهد کرد که در صورت طبیعی بودن موهای ترمیمی این هماهنگی بیشتر خواهد شد اما این نوع موها در مقایسه با موهای مصنوعی بسیار گران تر هستند .

ترمیم مو در کلینیک زیبایی

به منظور انجام ترمیم مو می توان به مراکز و کلینیک های زیبایی مجری ترمیم مو مراجعه کرد و پس از بررسی توسط پزشک متخصص، روش مناسب انتخاب و اعمال خواهد شد .

[تعداد: 5   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha