مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو بانوان ترمیم مو بانوان
6 آگوست 2018 بدون نظر 773 بازدید

روش های ترمیم مو بانوان

خانم ها به شکل ذاتی حساسیت زیادی نسبت به ظاهر موهای خود دارند و چنانچه به دلایل مختلف موهای خود را از دست دهند، از این بایت بسیار ناراحت می شوند و ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست دهند. یکی از راه حل های پیش روی این گونه خانم ها برای حل مشکل موهای خود انجام ترمیم مو بانوان می باشد.

موارد کاربرد ترمیم مو بانوان

ترمیم مو روشی برای رفع و پوشاندن آثار انواع مختلف طاسی و فقدان مو در بانوان است.  خانم هایی  که دچار انواع طاسی از قبیل طاسی ناشی از هورمون مردانه، طاسی ناشی از کشش، طاسی یونیورسال و…  هستند و خانم هایی که به دلیل بیماری یا وقوع حوادثی نظیر سوختگی و زخم شدن پوست سر موهای خود را از دست داده اند می توانند از روش های ترمیم مو استفاده کنند.

روش های ترمیم مو بانوان

 ویژگی های ترمیم مو بانوان

در روش های ترمیم موی امروزی از موهای طبیعی استفاده می شود و بنابراین موهای ترمیمی قابلیت رنگ آمیزی، شستشو با شامپو، حالت دهی با سشوار و به طور کلی قابلیت های موی واقعی افراد را دارند، در ضمن روش های فیکس کردن موها در این گونه روش های ترمیم مو به شکلی است که کمترین ناراحتی را برای بانوان ایجاد می کند و لازم نیست آن ها نگران جا به جایی ترمیم مو در مهمانی ها، سالن ورزشی، استخر و … باشند. خوشبختانه در ترمیم مو برای خانم ها می توان از موهای بلند استفاده نمود و پس از اتمام کار به نحوه دلخواه آن ها را مرتب نمود.

روش های ترمیم مو بانوان

روش های ترمیم مو بانوان و آقایان فرق خاصی ندارد، و تنها تفاوت آن ها را می توان نحوه آرایش یا کوتاهی موها پس از ترمیم مو دانست. استفاده از پروتز های مو، ترمیم مو با کمک روش های HRT یا HRP از جمله روش هایی است که امروزه بر برای ترمیم موی خانم ها رواج دارند. برای فیکس کردن موها در ترمیم مو برای خانم ها معمولا از دو روش استفاده می شود.

در روش اول موها با کمک کراتین گیاهی به پوست سر فیکس می شوند و در روش دوم در صورتی که موهای اصلی فرد ریشه ی محکمی داشته باشند، ترمیم مو با کمک تکنیک های خاصی به موهای اصلی فرد متصل می شود. در صورتی که متخصص ترمیم مو تجربه و مهارت کافی داشته باشد ، هردو روش می توانند نتیجه ی طبیعی داشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha