مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهبود نتیجه کاشت مو بهبود نتیجه کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 518 بازدید

روش های بهبود نتیجه کاشت مو

حتما این موضوع را میدانید که برای رفع ریزش موی ارثی و ژنتیکی نمیتوان از هر روشی استفاده کرد. چون در ریزش موی ژنتیکی فولیکول ها مو به هورمون های مردانه حساسیت دارند و این حساسیت به هیچ وجه با استفاده از داروها قابل درمان نیست. البته برای درمان موقت این مشکل روش هایی هم وجود دارد اما اکثر روش های فقط به صورت موقت باعث رشد موها میشوند و بعد از استفاده از آن ها مجدد شاهد بازگشت ریزش موی خود خواهد بود. در حال حاضر تنها روشی که برای درمان قطعی ریزش مو وجود دارد روش کاشت مو میباشد. افرادی که از این روش استفاده میکنند به صورت تضمینی شاهد رفع ریزش موی خود خواهند بود. برای بهبود نتیجه کاشت مو روش هایی وجود دارد که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ان بپردازیم پس با ما همراه باشید

چگونه میتوان نتیجه کاشت مو را بهتر نمود؟

برای بهبود نتیجه کاشت مو به متخصصان با تجربه مراجعه کنید

برای بهبود نتیجه کاشت مو مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون کاشت مو روشی نیست که بتوان به راحتی به انجام آن پرداخت.

در بسیاری از مواقع انجام کاشت مو توسط متخصصان باعث میشود تا بیمار شاهد بازگشت ریزش موی خود نباشد و علاوه بر این عوارض احتمالی کاشت مو به حداقل ممکن برسد.

روش های بهبود نتیجه کاشت مو

به همین دلیل باید همیشه برای انتخاب متخصص کاشت مو حساسیت زیادی به خرج دهید و حتی الامکان کاشت مو را در بهترین کلینیک های زیبایی که سراغ دارید انجام دهید.

برای دست یابی به بهترین نتایج به توصیه ی متخصصان توجه داشته باشید

برای بهبود نتیجه کاشت مو حتما باید به توصیه های متخصصان که در جلسه کاشت مو انجام میشود توجه کافی داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است به عوارضی مبتلا شوید که به راحتی قابل درمان نباشد.

متخصصان زیبایی در جلسه ی مشاوره کاشت مو به صورت دقیق نکات و مراقبت های لازم بعد از کاشت مو را توصیه خواهند که با رعایت آن ها میتوانید شاهد کاهش عوارض کاشت مو و بهبود نتایج باشید.

برای بهبود نتیجه کاشت مو به رژیم غذایی خود توجه داشته باشید

غذاهایی که بعد از کاشت مو استفاده میکنید تاثیر زیادی در بهبود نتیجه کاشت مو خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه کافی داشته باشید.

بعد از کاشت مو باید تا جایی که امکان دارد از غذاهایی استفاده کنید که در ان ویتامین های کافی برای رشد موها وجود داشته باشد. مصرف سبزیجات، حبوبات،لبنیات، غذاهای پروتئینی و دریایی باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و شاهد بهبود سریع زخم ها باشید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha