مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های اکستنشن مو روش های اکستنشن مو
3 اکتبر 2018 بدون نظر 680 بازدید

روش های اکستنشن مو را بشناسید

امروزه توجه خانم ها به زیبایی خود بسیار افزایش پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از خانم ها تلاش میکنند با استفاده از روش های جدیدی که وجود دارد به افزایش زیبایی خود بپردازند. این موضوع بیشتر به علت پیشرفت صنعت مد و زیبایی در سراسر جهان است به طوری که باعث شده حتی در شهر های کوچک نیز شاهد افزایش فعالیت مراکز زیبایی باشیم. از میان روش هایی که وجود دارد بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند زیبایی موها را افزایش دهند. روش های اکستنشن مو از روش هایی هستند که همه ی افراد با هر محدودیتی که دارند میتوانند زیبایی و افزایش قد مو از آن استفاده کنند. با توجه به این که همه ی افراد میتوانند با استفاده از این روش به موهایی زیباتر دست پیدا کنند امروزه متقضایان این روش تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است.

بهترین روش های اکستنشن مو

برای افزایش زیبایی مو باید از بهترین روش های اکستنشن مو استفاده کرد تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.در حال حاضر برای اکستنشن روش های مختلفی وجود دارد که بسیاری از مراکز زیبایی از آن ها استفاده میکنند.

از میان بهترین روش ها میتوان به اکستنشن سرد و اکستنشن گرم اشاره نمود.در این روش ها برای چسباندن موهای مصنوعی از کراتین های طبیعی استفاده میشود.استفاده از این موارد هیچ عارضه ای را برای فرد به وجود نخواهند اورد و شاهد حساسیت های پوستی نخواهیم بود.

روش های اکستنشن مو را بشناسید

مزایای روش های اکستنشن مو

مزایای روش های اکستنشن مو عبارتند از:

روش های اکستنشن مو مزایای قابل توجهی دارند به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند.با استفاده از این روش میتوان اندازه ی موها را در مدت یک جلسه بلند کرد چیزی که برای دستیابی به آن باید حداقل یکی دو سال صبر نمود.

علاوه بر این با روش های اکستنشن مو میتوان کم پشتی را کاملا پنهان کرد و حتی اسیب هایی که برای مو به وجود آمده است را از میان برد.مزیت دیگر این روش بی عارضه بودن ان است به طوری که در اکثر موارد افرادی که از اکستنشن استفاده میکنند هیچ مشکل و یا حساسیت پوستی را مشاهده نخواهند کرد.

مراقبت های لازم بعد از اکستنشن مو

مراقبت های لازم بعد از اکستنشن مو به شرح زیر می باشد:

بعد از استفاده از روش های اکستنشن مو بهتر است به مراقبت های لازم توجه داشته باشید تا دوام موها افزایش پیدا کند. بر خلاف تصوری که وجود دارد به هیچ وجه لازم نیست بعد از اکستنشن از شامپوهای خاص و گران قیمت استفاده کنید.

مهمترین نکته ای که برای شستشوی مو باید به آن توجه داشته باشید این است که موهایتان را به ارامی شستشو دهید. علاوه بر این برای خشک کردن موها از حرارت مستقیم سشوار استفاده نکنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha