مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو جلوی سر کاشت مو جلوی سر
29 جولای 2018 بدون نظر 1012 بازدید

کاشت مو جلوی سر با چه روش هایی انجام می شود؟

افراد زیادی خصوصا مردان دچار ریزش موهای ناحیه جلوی سر می شوند. ریزش موهای این ناحیه باعث ایجاد تغییر زیادی در چهره و پیرتر به نظر رسیدن افراد می شود. کاشت مو جلوی سر یکی از گزینه های درمانی این عارضه است که با کمک روش های متداول کاشت مو امکان پذیر است.

علل ریزش موی جلوی سر

هر چند که عقب رفتن خط رویش موها  با افزایش سن در مردان طبیعی است اما گاهی اوقات به خاطر وجود عللی از جمله ریزش موی ارثی، این عارضه خیلی سریع و گسترده موجب از ریزش و از بین رفتن موهای ناحیه جلوی سر می شود به گونه ای که موهای جلوی سر خیلی تنک می شوند و یا اینکه به صورت کلی ریزش کرده و جلوی سر تقریبا خالی از مو می شود.

این عارضه به ندرت در خانم ها اتفاق می افتد، خانم ها معمولا از ناحیه وسط یا فرق سر و یا به صورت کلی دچار کم مویی می شوند و موارد طاسی شدید در آن ها نادر است. به هرحال بهترین و دائمی ترین روش برای درمان طاسی جلوی سر خصوصا برای آقایان، کاشت مو است.

کاشت مو جلوی سر با چه روش هایی انجام می شود؟

کاشت مو جلوی سر با روش FUT

در روش FUT، گرافت های مو مورد نیاز برای پیوند در ناحیه جلوی سر، به صورت نواری از بانک موی فرد برداشته شده و به صورت دستی و در زیر میکروسکوپ گرافت های مو از هم جدا می شوند. پس از آماده سازی گرافت های مو، برش های بسیار کوچک و ظریفی در ناحیه جلوی سر به صورت پراکنده و با تراکم مناسب ایجاد می شود و گرافت های مو درون آن ها کاشته می شوند.

گرافت های مویی که این روش تهیه می شوند کیفیت خوبی دارند و به همین دلیل برای کاشته شدن در ناحیه جلوی سر که دید زیادی دارد و کاشت مو باید بدون نقص باشد، مناسب هستند. مهارت پزشک برای کاشت موها به نحوی که خط رویش موها طبیعی و متناسب با چهره فرد به نظر برسد نیز اهمیت زیادی برای کاشت مو جلوی سر دارد.

روش FIT یکی دیگر از روش هایی که برای کاشت مو جلوی سر کاربرد دارد

روش FIT برای مواردی که ناحیه جلوی سر دچار ریزش مو یا طاسی کمی شده باشد بسیار مناسب است. در این روش گرافت های مو با کمک پانچ و به صورت مجزا از بانک مو برداشته می شوند، به همین دلیل بانک موی فرد برای کاشت موهای احتمالی در آینده دست نخورده تر باقی مانده و امکان استفاده از روش FUT در آینده نیز وجود خواهد داشت. FIT نسبت به FUT کم تهاجمی تر است و پوست ناحیه بانک مو با سرعت بیشتری بهبود پیدا می کند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha