مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ریش کاشت ریش
11 آگوست 2018 بدون نظر 1430 بازدید

انجام کاشت ریش با چه روش هایی امکان پذیر است؟

امروزه به دلیل بروز انواع بیماری و مشکلات هورمونی که در بسیاری از افراد به وجود می آید یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکن است آقایان به آن گرفتار شوند ریزش موهای ریش آنها می باشد. البته ممکن است از همان ابتدای جوانی برخی نواحی صورت ریش افراد رشد چندانی نداشته باشد و یا کم پشت باشد. از همین رو افراد به دنبال راهی هستند تا به درمان این مشکل بپردازند و یکی از آسان ترین راه ها کاشت ریش می باشد. اما این سوال در ذهن بسیاری از افراد وجود دارد که انجام کاشت ریش با چه روش هایی امکان پذیر است؟ آیا کاشت ریش همانند کاشت مو روش های مختلفی دارد؟ در این مقاله سعی شده به تمامی سوالاتی که ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد پاسخ داده و یک آگاهی نسبی از این موضوع در اختیارتان بگذاریم.

عمل کاشت مو برای ریش و سبیل

همانطور که میدانید سوالی که بسیار پرسیده می شود این است که انجام کاشت ریش با چه روش هایی امکان پذیر است؟ باید بدانید که یکی از بهترین روش هایی که برای کاشت ریش استفاده می کنند این است که ریشه های غیرضروری ریش را جهت ضخیم کردن نواحی که ریش کمتری دارد خارج می کنند و برای اینکار باید ریشه های غیرضروری روی استخوان گونه را در بخش هایی که از ریش کمتری برخوردار هستند خارج کرده و در زیر آن بکارند.

انجام کاشت ریش با چه روش هایی امکان پذیر است؟

همچنین باید دانید که این عمل با استفاده از نوک سوزن هایی ۰٫۶ تا ۰٫۷ میلی متری توسط متخصص به صورت کاملا دقیق و دستی انجام می شود، و هیچ گونه جای زخمی بر روی صورت افراد باقی نمی ماند. علاوه بر این بانک مویی که برای این کار درنظر میگیرند بخش پایینی ریش، سینه و بخش های پایینی پشت گردن می باشد.

سن کاشت ریش

یکی دیگر از سوالاتی که معمولا افرادی که از ریزش ریش رنج می برند می پرسند این است که از چه سنی می توانند عمل کاشت ریش را انجام دهند؟ از همین رو باید بدانید که افراد می  توانند از سن ۲۰ تا ۲۲ سالگی کاشت ریش و سبیل را شروع کنند زیرا در این سنین هنوز هورمون ها در سطح پایه قرار دارند و به راحتی میتوانند با مراجعه به پزشکی حاذق در مدت کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسند و صورتی پر مو و طبیعی داشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha