مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی ابرو پیوند موی ابرو
9 آگوست 2018 بدون نظر 462 بازدید

پیوند موی ابرو با چه روش هایی انجام می گردد؟

همانطور که می دانید ابرو بخش مهمی از زیبایی صورت را در بر میگیرد و علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره فرد، موجب تقویت اعتماد به نفس افراد به ویژه خانم ها نیز می شود. از همین رو پس از مواجه شدن با مشکل ریزش ابرو افراد به دنبال پیدا کردن راهی برای درمان آن هستند، پیوند موی ابرو یکی از بهترین راه های مقابله با این مشکل است اما باید بدانید که پیوند موی ابرو با چه روش هایی انجام می گردد؟ در این مقاله تلاش شده است تا با بررسی این مسئله شما را از تمامی مسائلی که به پیوند ابرو مرتبط است آگاه سازد.

امروزه محبوبیت کاشت ابرو نه تنها در ایران بلکه در سطح جهان روز  به روز در حال افزایش می باشد و به محض اینکه افراد با مشکلی بر روی ابروهایشان مواجه می شوند به سراغ آن می روند. اغلب دلایلی که باعث می شود افراد دچار ریزش موهای ابروهایشان شوند به تغذیه نامناسب، بیماری های پوستی، استرس، شیمی درمانی و …. بستگی دارند.

پیوند موی ابرو

همانطور که میدانید داشتن ابروی کم پشت و یا نداشتن ابرو باعث می شود که توجه به افراد به صورت شما بیش از پیش جلب شود و این مسئله مواجب ناراحتی، آزردگی خاطر و همچنین افسردگی را در شما فراهم آورد.

پیوند موی ابرو با چه روش هایی انجام می گردد؟

از همین رو با پدید آمدن تکنیک ها و شیوه های جدید و موثر پیوند ابرو جهت برطرف نمودن مشکل ریزش موهای ناحیه ابرو استفاده می شود. اگر میخواهید در رابطه با عمل پیوند موی ابرو اطلاعات بیشتری داشته باشید باید بدانید که در این پیوند متخصصان کاشت موی ابرو معمولا مقداری از موهای بالای گوش را بر می دارند و سپس در محل مورد نظر ابرو آنها را کاشت و پیوند می زنند.

اما باید به این نکته دقت داشته باشید که اگر میخواهید کاشت ابروی طبیعی داشته باشید باید این عمل را به یک متخصص مجرب بسپارید و زمان تقریبی که متخصصان برای انجام این عمل در نظر می گیرند بین ۲ تا ۴ ساعت می باشد.

روش های انجام پیوند موی ابرو

باید بدانید که پیوند موی ابرو همانند سایر روش های پیوند مو روش های مختص به خود را دارد یکی از بهترین روش هایی که به وسیله آن پیوند موی ابرو انجام میدهند روش FUE می باشد.

در این روش به طور دائمی ابروها شکل داده می شوند و نیازی به جراحی و یا بیهوشی و حتی بخیه های عمیق نبوده و فرد پس از انجام این عمل تنها با رعایت برخی نکات ایمنی می تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد و کارهای روزمره را انجام دهد. در حال حاضر این روش یکی از محبوب ترین روش ها برای پیوند موی ابرو می باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha