مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش نیوگرافت روش نیوگرافت
4 نوامبر 2018 بدون نظر 435 بازدید

هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت

روش نیوگرافت از جدیدترین روش های کاشت مو است که در حال حاضر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. در این روش هم مانند روش های دیگر کاشت مو ابتدا فولیکول های مو از ناحیه ی پشت سر استخراج شده و در نواحی مختلف سر پیوند زده میشود. اما تفاوت اصلی این روش با روش های دیگر در این است که برای انجام این روش از دستگاه های هوشمند استفاده میشود و به همین دلیل هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت ممکن است با روش های دیگر تفاوت داشته باشد.

هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت چقدر است؟

همانطور که گفتیم در کاشت مو به روش نیوگرافت از دستگاه های هوشمند استفاده میشود به همین دلیل ممکن است هزینه ی این روش در برخی موارد بیشتر از روش های دیگر باشد.

اما قطعا به علت مزایایی که این روش دارد بهتر است در صورتی که شرایط کافی دارید حتما از آن استفاده کنید. چون استفاده از روش های قدیمی کاشت مو مانند fut باعث میشود بیماران مشکلات زیادی را تجربه کنند.

هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت

هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق آن را اعلام کرد.

برای اطلاع از هزینه ی این روش باید حتما به کلینیک های کاشت مو مراجعه کنید تا با بررسی مقدار ریزش مو و بانک موهایی که دارید هزینه ی دقیق کاشت مو نیوگرافت محاسبه شود.

عوامل موثر در هزینه کاشت مو نیوگرافت

هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت تا حدی زیادی به میزان ریزش موی بیمار بستگی خواهد داشت. افرادی که فقط دچار ریزش موی سطحی در قسمت جلوی سر شده اند میتوانند با هزینه ای بسیار کمتر به رفع ریزش موی خود بپردازند.

علاوه بر این میزان مهارت و تجربه ی متخصصان هم در هزینه ای این روش تاثیر خواهد داشت به همین دلیل در اکثر موارد هزینه ی کمتر نشانه ی تخصص کم پزشک است.

ارزانترین روش کاشت مو

بهتر است بدانید هزینه کاشت مو به روش نیوگرافت و سایر روش ها را نمیتوان به راحتی مقایسه نمود به همین دلیل عمدتا نمیتوان روشی  را به عنوان ارزانترین روش کاشت مو دانست.

باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب روش کاشت مو باید با توجه به شرایطی که دارید انجام شود به همین دلیل نباید به هیچ وجه به علت هزینه ی روشی خاص تصمیم بگیرید از آن استفاده کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha