مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش سلول های بنیادی روش سلول های بنیادی
11 نوامبر 2018 بدون نظر 538 بازدید

مزایا و عوارض روش سلول های بنیادی کاشت مو

کاشت مو یکی از پرطرفدار ترین روش هایی است که در حال حاضر برای درمان ریزش مو و کچلی به کار برده میشود به همین دلیل محققان دائما بر روی روش های کاشت مو تحقیقات گسترده ای را انجام میدهند تا بتوانند بدین طریق عوارض کاشت مو را انجام دهند و علاوه بر این باعث شوند تا افراد بیشتری بتوانند از کاشت مو استفاده کنند. روش سلول های بنیادی یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که در سالهای آینده بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع کچلی و طاسی خود باشند.

کاشت مو به روش سلول های بنیادی چیست؟

کاشت مو روش های مختلفی دارد و به علت اینکه هر کدام از روش ها مزایای خاصی دارند متخصصان زیبایی در حال حاضر از تمامی روش ها برای رفع ریزش موی بیماران استفاده میکنند.

اما در حال حاضر محققان در حال تحقیق بر روی روش های جدیدی هستند که ورود آن ها به کلینیک های زیبایی باعث میشود تا شاهد تحولات بزرگی در صنعت کاشت مو باشیم که روش سلول های بنیادی یکی از آن هاست.

مزایا و عوارض روش سلول های بنیادی کاشت مو

روش سلول های بنیادی از جدیدترین روش های کاشت مو است که در حال حاضر بسیاری از محققان در حال کار آزمایش آن در محیط های آزمایشگاهی هستند تا بتوان روزی به جای روش های مرسوم از آن استفاده نمود. به دلیل مزایایی که این روش خواهد داشت قطعا در آینده بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از این روش استفاده خواهند کرد.

روش سلول های بنیادی چگونه انجام میشود؟

همانطور که گفتیم روش سلول های بنیادی در حال حاضر فقط در محیط های آزمایشگاهی انجام میشود به همین اطلاعات دقیقی در مورد آن وجود ندارد اما بهتر است بدانید برای انجام این روش ابتدا سلول هایی از فولیکول و پیاز مو دریافت میشود و بعد از قرار گیری آن و تکثیر فولیکول ها روند کاشت مو طبق حالت عادی انجام میگردد.

بهتر است بدانید در این روش لازم نیست متخصصان به استخراج تعداد زیادی از فولیکول ها بپردازند چون با حدود ۱۰۰ فولیکول هم میتوان به تکثیر موها پرداخت.

روش سلول های بنیادی برای چه افرادی مناسب است؟

بهتر است بدانید روش سلول های بنیادی برای همه ی افراد که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند مناسب خواهد بود و این افراد میتوانند با استفاده از این روش شاهد مزایای فوق العاده ای باشند اما به طور کلی به علت اینکه این روش به احتمال زیاد گران تر از روش های دیگر خواهد بود بهتر است افرادی از آن استفاده کنند که بانک موی کافی ندارند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha