مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش ترکیبی کاشت مو روش ترکیبی کاشت مو
20 آگوست 2018 بدون نظر 494 بازدید

روش ترکیبی کاشت مو چیست؟

روش ترکیبی کاشت مو یعنی استفاده از دو روش مرسوم کاشت موی FUT و FIT به صورت تلفیقی برای انجام کاشت موهای وسیع. متخصصان کاشت مو زمانی این دو روش را به صورت ترکیبی اجرا می کنند که این روش ها به صورت جداگانه نتوانند پاسخگو باشند. ابتدا روش FUT انجام می شود و مقداری مو در جلوی سر کاشته می شود، سپس با کمک روش FIT  عمل کاشت مو ادامه پیدا می کند و در تمام  ناحیه طاس سر، مو کاشته می شود.

کاشت موی ترکیبی برای تمامی متقاضیان کاشت مو مناسب نیست و فقط در مواردی  که کاشت مو وسیع باشد و بانک موی فرد هم پتانسیل این کار را داشته باشد، استفاده از این روش منطقی است و مزایای آن می تواند بیشتر از معایبش باشد.

روش کاشت موی FUT

در این روش ابتدا باید موهای بانک مو کوتاه گردد. سپس متخصص کاشت مو پش از اعمال بی حسی موضعی، نوار باریکی به عرض دو سانتی متر را برش زده و بر می دارد و محل برش را بخیه میکند، به گونه ای که با موهای اطراف پوشانده شود.

روش ترکیبی کاشت مو چیست؟

گرافت های موی مورد نیاز برای کاشت مو از همین پوست نواری شکل برداشته شده از پشت سر که حاوی مو است، در زیر میکروسکوپ جداسازی و برای کاشت  آماده می شوند. پس از آماده شدن گرافت های مو،  متخصص کاشت مو با استفاده از ابزار مخصوص، در  پوست ناحیه ی کاشت موها شکاف ایجاد کرده و موها را تک تک می کارد.

روش کاشت موی FIT

در این روش نیز ابتدا متخصص کاشت مو، ناحیه ی بانک مو را بی حس می کند و با کمک دستگاه های پانچ مانند مخصوصی مو ها را به صورت دانه ای و یا دو و سه تایی ز بانک مو برداشت می کند و بعد از جدا کردن چربی و پوسته از آنها با دقت و ظرافت توسط دستگاه پانچ، در نواحی طاس به پوست سر پیوند می زند. در این روش هیچ برش جراحی ایجاد نمی شود و بنابراین نیازی به بخیه هم نیست اما لازم است موی ناحیه بانک مو به کلی تراشیده شود.

مزایا و معایب روش ترکیبی کاشت مو

روش ترکیبی کاشت مو معایب هر دو روش FUT و FIT  را داراست، یعنی هم باید برش جراحی در ناحیه بانک مو ایجاد شود و هم اینکه موها تراشیده شوند .البته این روش یک روش مناسب و به صرفه برای کاشت موهای وسیع است.

 

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha