مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی الیاف نانو کاشت موی الیاف نانو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 1654 بازدید

کاشت موی الیاف نانو چگونه انجام می گردد؟

گاهی برای درمان برخی بیماری ها و نواقص زیبایی انقدر روش های درمانی متفاوتی وجود دارد که افراد نمیتوانند انتخاب درستی از بین روش های موجود داشته باشند.البته انتخاب روش های درمانی به عهده ی متخصصان است و اینطور نیست که بیماران مجبور باشند خودشان به بررسی روش های مختلف بپردازند اما مشکل از آنجا شروع میشود که متخصصان روش های مفید را اعلام میکنند و افراد مجبور میشوند از بین روش های معرفی شده بهترین را انتخاب کنند. قطعا در بسیاری از موارد انتخاب بین روش های مختلف سخت خواهد بود به همین دلیل باید به صورت دقیق با آن ها اشنا شد. کاشت موی الیاف نانو یکی از روش هایی است که ممکن است متخصصان آن را پیشنهاد کنند به همین دلیل بهتر است با آن اشنایی داشته باشید. با توجه به مزایایی که این روش دارد امتحان آن قطعا فواید زیادی خواهد داشت.

کاشت موی الیاف نانو برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که میدانید برای درمان ریزش مو به روش های مختلف شرایط خاصی وجود دارد که باید از آن برخوردار باشید اما کاشت موی الیاف نانو تقریبا تنها روشی است که برای استفاده از آن هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

کاشت موی الیاف نانو چگونه انجام می گردد؟

اما به طور کلی متقاضیان این روش به چند علت از این روش استفاده میکنند. اولین این که به علت عدم بانک موی کافی و شرایط پزشکی امکان استفاده از روش های کاشت مو را ندارند. علاوه بر این افرادی که قصد دارند به سرعت ریزش موی خود را درمان کنند و یا دچار ریزش موهای دوره ای شده اند از این روش اسفتاده میکنند.

روش انجام کاشت موی الیاف نانو

برای کاشت مو به روش الیاف نانو ابتدا موهای بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد تا متخصصان بتوانند به تولید موهای نانو با ظاهری کاملا طبیعی بپردازند.

معمولا موهایی که کاشته میشود از نظر ضخامت،رنگ و حتی جنس با موهای بیمار شبیه سازی میشوند تا ظاهری طبیعی برای فرد به وجود آید.

بعد از این مراحل رفع کچلی مانند ترمیم مو خواهد بود و موهای بدست آمده با استفاده از چسب های مخصوص  و پروتز بر روی سر بیمار فیکس میشوند.

کاشت موی الیاف نانو چه عوارضی دارد؟

شاید تصور کنید همه ی روش هایی که برای درمان کچلی وطاسی به کار گرفته میشوند عارضه خواهند داشت و به نوعی روش ایمن برای رفع کچلی وجود ندارد اما بهتر است بدانید کاشت موی الیاف نانو در صورتی که در مراکز معتبر انجام شود هیچگونه عارضه ای را برایتان به وجود نخواهد آورد به طوری که حتی شاهد قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو هم نخواهید بود.

[تعداد: 7   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha