مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی طبیعی بانوان پیوند موی طبیعی بانوان
27 سپتامبر 2018 بدون نظر 741 بازدید

پیوند موی طبیعی بانوان چگونه انجام می گردد؟

پیوند موی طبیعی بانوان به عنوان درمان دائمی موهای ریزش کرده ای که ریشه ی آنها به طور کامل از بین رفته است، بسیار موثر می باشد، در اثر عمل پیوند مو ، موهایی طبیعی در محل ریزش رشد خواهند کرد که بسیار طبیعی و هماهنگ با دیگر موهای فرد خواهند و قابل تشخیص نیستند.

لذا روش پیوند مو در مقایسه با دیگر روش های موقتی نظیر کلاه گیس و عمل ترمیم مو بسیار راحت و بهتر خواهد بود، تنها یک باز انجام دادن عمل پیوند مو باعث خواهد شد که دیگر فرد از کم پشتی موهای خود در عذاب نباشد، در واقع اگر چه هزینه ی عمل پیوند از دیگر روش ها هزینه ی بیشتری دارد اما نتایج بسیار مطلوب و ماندگاری در بر دارد که آن را از سایر روش ها متمایز می سازد ، در همین راستا در این مقاله، چگونگی پیوند موی طبیعی بانوان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش انجام پیوند موی طبیعی بانوان

پیوند موی طبیعی بانوان به شرح زیر انجام می گردد؟

در رابطه با چگونگی انجام پیوند موی طبیعی بانوان می توان عنوان نمود که قبل از اقدام به عمل کاشت مو ، پزشک متخصص پوست و مو با بررسی وضعیت موها در بانک موی فرد و همچنین سوابق مصرف دارو و بیماری های فرد ، از وجود و یا عدم وجود اختلالات هورمونی در فرد مطمئن می گردد.

پیوند موی طبیعی بانوان چگونه انجام می گردد؟

زیرا چنانچه فرد بانک موی قوی و کافی نداشته باشد ، نمی توان عمل پیوند را در یک خانم انجام داد و از سوی دیگر ، وجود هر گونه اختلال هورمونی در فرد موجب ریزش مجدد موها و غیرطبیعی نشان دادن عمل پیوند مو خواهد شد ، در واقع با ریزش مجدد موها ، کاشت و پیوند مو عملی بی فایده خواهد بود .

چگونگی پیوند موی طبیعی بانوان

چنانچه فرد شرایط انجام عمل پیوند مو را داشته باشد ، اگر وسعت ناحیه ی ریزش کرده ، کم باشد ، روش FIT که در آن از دستگاه پانچ جهت برداشت و کاشت فولیکول ها استفاده می گردد ، بسیار مناسب خواهد بود ، کاشت مو روش FIT ، درد کمتری دارد ، در آن خبری از جراحی ، خونریزی و بخیه زدن وجود ندارد اما سرعت انجام عمل بیشتر است و امکان آسیب به برخی فولیکول های مو نیز وجود دارد .

در روش FIT ، فولیکول ها توسط دستگاه با ایجاد بیحسی موضعی از بانک موی پشت سر خارج می شوند و به صورت کاملا مجزا به کاشت مو در نواحی ریزش کرده به کمک پانچ اقدام می گردد ، در میان دقت و مهارت پزشک در کاشت مو و دستیابی به نتایج رضایت بخش از عمل حرف اول را خواهد زد .

پیوند موی طبیعی بانوان به روش FUT

در این روش نیز در محل برداشت و کاشت موها ابتدا بیحسی موضعی ایجاد می شود ، محل ریزش موها علامت گذاری می شود ، به کمک ابزار خاص جراحی ، نواری شامل هزاران فولیکول مو از بانک موی پشت سر خارج می شود ، محل برداشت نوار بخیه زده می شود و در صورت بلند بودن موهای فرد به راحتی محل برداشته پوشانده می شود.

پس از جداسازی فولیکول های پیوند به کمک میکروسکوپ ، به صورت مجزا با ایجاد شکاف های ریز ایجاد شده با ابزار پزشکی ، با مهارت و حوصله به کاشت و پیوند موها در عمق مناسب از پوست اقدام می گردد و در نهایت نیز محل پیوند ، پانسمان می گردد ، در این روش نیز موها حدود یک سال بعد به رشد لازم و طبیعی خود خواهند رسید .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha