مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی سر بدون جراحی کاشت موی سر بدون جراحی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 2299 بازدید

روشهای کاشت موی سر بدون جراحی

در گذشته برای کاشت مو فقط از روش های جراحی استفاده میشده است به همین دلیل بسیاری از افراد بعد از کاشت مو عوارض زیادی را مشاهده میکرده اند و همین باعث میشد بسیاری از افراد ترجیح دهند با استفاده از روش های کم خطرتر به درمان ریزش مو بپردازند اما خوشبختانه امروزه میتوان با استفاده از روش های کاشت موی سر بدون جراحی بدون کوچکترین عارضه به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد.

به همین دلیل در بسیاری از موارد متخصصان برای رفع ریزش مو از این روش استفاده میکنند البته باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش باید دچار ریزش موی ارثی شده باشید در سایر موارد برای درمان ریزش مو درمان های دیگری وجود دارد که قطعا کم هزینه تر و بی دردسر تر از کاشت مو خواهند بود.در این روش به کاشت موی سر بدون جراحی بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت مو بدون عمل جراحی برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت مو بدون جراحی برای همه ی افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند میتواند بسیار مناسب باشد فقط باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این روش محدودیت هایی نیز وجود دارد به همین دلیل ممکن است نتوانید از آن استفاده کنید.

روشهای کاشت موی سر بدون جراحی

برای اطمینان از این که شرایط کافی برای استفاده از کاشت مو را دارید باید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.داشتن بانک موی کافی یکی از مهمترین شرایطی است که باید از ان برخوردار باشید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود برای رفع ریزش موهای خود از روش دیگر استفاده کنید.

انواع روش کاشت مو بدون جراحی

کاشت موی سر بدون جراحی با روش sut

کاشت موی سر بدون جراحی با کاشت مو روش sut یکی از متداول ترین روش هایی است که میتوانید از آن استفاده نمایید.این روش به دلایل مزایایی که دارد جزء پر تقاضا ترین روش هاست و بسیاری از افراد کاشت مو به روش sut را انتخاب میکنند.

در این روش متخصصان برای کاشت مو، فولیکول ها را با دستگاه های تمام اتوماتیک استخراج میکنند به همین دلیل هیچ خبری از جراحی نخواهد بود.از میان مزایای قابل توجه این روش میتوان به تعداد جلسات کمتر برای کاشت مو و کم عارضه بودن اشاره نمود.

کاشت موی سر بدون جراحی با روش ترمیم مو

کاشت مو بدون جراحی با روش ترمیم مو هم میتواند روش مناسبی باشد اما بهتر است بدانید در این روش از موهای مصنوعی استفاده میشود و به همین دلیل موهایی که برایتان به وجود می آید رشد نخواهند کرد.

همین باعث میشود تا بسیاری از افراد برای رفع کچلی و طاسی خود از روش های دیگر استفاده کنند.اما بهتر است بدانید این روش مزایایی هم دارد که باید به آن توجه داشته باشید.مثلا ظاهر موهایی که بدست می آید کاملا طبیعی است و هزینه ی این روش کاملا به صرفه خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha