مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رواکوتان باعث ریزش مو رواکوتان باعث ریزش مو
14 دسامبر 2018 بدون نظر 929 بازدید

آیا مصرف قرص رواکوتان باعث ریزش مو می گردد؟

جوش و آکنه جزء یکی از رایج ترین مشکلات پوستی به شمار میرود که بسیاری از افراد در طول زندگی خود با آن روبرو خواهند شد و به دنبال آن دچار مشکلات روحی میشوند به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد و افرادی که دچار این مشکل هستند باید به دنبال روشی مناسب برای رفع آن باشند. در میان داروهای مختلفی که برای درمان جوش و آکنه وجود دارد قرص روآکوتان یکی از بهترین داروهاست اما عوارضی هم دارد که باید به آن توجه شود به همین دلیل در ادامه به این موضوع میپردازیم که قرص رواکوتان باعث ریزش مو میشود یا خیر.

قرص رواکوتان باعث ریزش مو

افرادی که در طول زندگی خود حداقل مدتی به جوش و آکنه دچار شده باشند این موضوع را میدانند که قرص رواکوتان یکی از بهترین داروها برای رفع جوش های پوستی به شمار میرود و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه خواند رسید. همین باعث شده تا بسیاری از متخصصان برای رفع جوش به تجویز این دارو بپردازند این در حالی است که این دارو عوارض کمی به دنبال نخواهد داشت.

آیا مصرف قرص رواکوتان باعث ریزش مو می گردد؟

بهتر است بدانید در برخی موارد مصرف قرص رواکوتان باعث ریزش مو میشود و بسیاری از افراد حداقل شاهد کم پشتی خفیف موها و نازکی آن خواهند بود که در این موارد معمولا به خودی خود برطرف خواهد شد اما در صورتی که ریزش مو شدید بود باید حتما برای درمان آن به پزشک مراجعه کرد تا مشکلی برای فرد به وجود نیاید. معمولا بعد از ریزش موی شدید باید حتما مصرف دارو قطع شود.

جلوگیری از ریزش مو با مصرف قرص رواکوتان

برای اینکه مصرف قرص رواکوتان باعث ریزش مو نشود متخصصان به تجویز یک سری از مکمل ها خواهند پرداخت. مصرف این مکمل ها نه تنها باعث جلوگیری از ریزش مو خواهد شد بلکه سایر عوارض راکوتان را هم کاهش میدهد. البته باید این نکته را هم بدانید که مصرف غذاهای مقوی و داشتن فعالیت های ورزشی هم باعث جلوگیری از ریزش مو بعد از مصرف رواکوتان خواهد شد.

درمان ریزش مو بعد از مصرف رواکوتان

در صورتی که قرص رواکوتان باعث ریزش مو شود تنها کاری که میتوان انجام داد این است که مصرف دارو را قطع کرد و به پزشک مراجعه نمود. البته در کنار این میتوان از داروهای گیاهی هم برای تقویت مو ها استفاده کرد. استفاده از این داروها باعث میشود تا رشد موها افزایش قابل توجهی پیدا کند و شاهد افزایش تراکم مو بود.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha