مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ورم صورت بعد از کاشت مو ورم صورت بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 4984 بازدید

رفع ورم صورت بعد از کاشت مو

برای استفاده از کاشت مو شرایط خاصی مورد نیاز است، در صورتی که شرایط کاشت مو را داشته باشید معمولا شاهد عوارضی بعد از کاشت مو نخواهید بود چون کاشت مو روشی کاملا ایمن است اما ممکن است در برخی موارد بیماران شاهد ورم صورت بعد از کاشت مو باشند که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

علت ورم صورت بعد از کاشت مو چیست؟

در صورتی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشد احتمالا استفاده از داروها و روش های لیزر تراپی و پی ار پی باعث رفع کامل ریزش مو نخواهد شد به همین دلیل در این موارد باید به فکر روش های موثر تر برای رفع ریزش موی خود باشید.

برای رفع ریزش مو روش های زیادی وجود دارد اما در حال حاضر کاشت مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان اطمینان داشت که ریزش مو به صورت صد درصد درمان خواهد شد و بعد از آن شاهد ریزش مجدد موها نخواهید بود.

رفع ورم صورت بعد از کاشت مو

بسیاری از بیماران ممکن است شاهد ورم صورت بعد از کاشت مو باشند به همین دلیل نباید با مشاهده ی این مشکل دچار نگرانی شوید. علت این مشکل واکنش های التهابی بدن است که باعث میشود در قسمت سر و صورت شاهد تورم باشید.

معمولا ناحیه ی پیشانی قسمتی است که ممکن است بیشتر شاهد تورم و التهاب باشید اما علاوه بر این ممکن است برخی از بیماران حتی تورم زیر چشم را تجربه کنند. بهتر است بدانید هر چه تعداد موهایی که پیوند زده میشود بیشتر باشد احتمال تورم و التهابات افزایش پیدا میکند.

رفع ورم صورت بعد از کاشت مو

ورم صورت بعد از کاشت مو مشکل حادی نیست و در اکثر موارد به خودی خود درمان میشود به همین دلیل در صورتی که با آن روبرو شده اید لازم نیست به پزشک مراجعه کنید.

برای رفع ورم هایی که به وجود آمده میتوانید از کمپرس سرد استفاده نمایید. استفاده از کمپرس سرد باعث میشود تا در سریعترین زمان ممکن ورم ها کاهش پیدا کند. البته در صورتی که ورم های زیاد بود باید به پزشک مراجعه کنید تا با مصرف داروهایی مانند کورتون تورم رفع شود.

برای جلوگیری از ورم صورت بعد از کاشت مو باید چه کرد؟

برای جلوگیری از ورم صورت بعد از کاشت مو باید تا جایی که امکان دارد از خم کرد سر خود پرهیز کنید چون این کار باعث میشود تا تورم افزایش پیدا کند.

علاوه بر این باید تا جایی که امکان دارد به مصرف مایعات بپردازید. استفاده از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند هم میتواند تا حدی باعث جلوگیری از ریزش مو شود.

[تعداد: 18   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha