مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع نواقص ابرو رفع نواقص ابرو
4 نوامبر 2018 بدون نظر 761 بازدید

رفع نواقص ابرو با چند متد قطعی

ابروها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند به همین دلیل برای اینکه زیبا بمانید باید به ظاهر ابرو ها توجه کافی داشته باشید. برای رفع نواقص ابرو روش های مختلفی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده کنید. در برخی موارد میتوان برای کم پشتی ابرو از داروهای مختلف استفاده کرد اما در صورتی که قسمتی از ابرو ها به صورت کامل خالی شده باشند باید از روش های قطعی مانند کاشت ابرو و … استفاده نمود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

رفع نواقص ابرو با کاشت ابرو

در میان روش های مختلفی که برای رفع نواقص ابرو وجود دارد روش های کاشت ابرو از بهترین روش ها به حساب می آیند چون با استفاده از این روش ها میتوان در کمترین زمان ممکن به پر کردن قسمت های خالی ابرو پرداخت.

کاشت ابرو تقریبا تنها روشی است که میتوان با استفاده از آن به ابروهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند.

رفع نواقص ابرو با چند متد قطعی

برای کاشت ابرو معمولا از روش هایی استفاده میشود که کمترین عوارض را برای بیماران به دنبال داشته باشد. روش هایی مانند SUT از جدیدترین روش ها هستند که متخصصان میتوانند با استفاده از آن به استخراج فولیکول های مناسب از سر بیمار بپردازند.

فولیکول هایی که با این روش استخراج میشوند با توجه به خط رویش طبیعی ابرو و جهت رشد موها کاشته خواهند شد تا ظاهری کاملا طبیعی به وجود آید.

رفع نواقص ابرو با میکروپیگمنتیشن

برای رفع نواقص ابرو میتوان از میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو هم استفاده کرد. به دلیل اینکه استفاده از این روش نتایج آنی به دنبال دارد میتوانید برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده نمایید.

در این روش متخصصان با استفاده از سوزن های نازک دانه های رنگ را در لایه هایی از پوست قرار میدهند و به طراحی طبیعی ابرو ها میپردازند که این کار باعث میشود ظاهری کاملا طبیعی به وجود آید.

با توجه به متدهایی که در حال حاضر برای هاشور ابرو به وجود آمده است میتوان به عنوان یکی از بهترین روش ها برای رفع مشکلات ابرو از آن استفاده نمود.

رفع نواقص ابرو با ماینوکسیدیل

استفاده از ماینوکسیدیل هم از روش هایی است که میتوان برای رفع نواقص ابرو از آن استفاده کرد. استفاده از این دارو باعث رشد موهای جدید نخواهد شد اما با تقویت موهای نازک و کرکی باعث میشود ابروهایتان حجم بیشتری پیدا کند. ماینوکسیدیل بدون نسخه ی پزشک به فروش میرسد اما بهتر است برای استفاده از آن با متخصص پوست و مشورت کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha