مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شوره سر بعد از کاشت مو شوره سر بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 2195 بازدید

رفع شوره سر بعد از کاشت مو

به علت اینکه امروزه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند لازم است تا اطلاع رسانی بیشتری در مورد این روش ها انجام شود در غیر اینصورت ممکن است افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند رضایت کافی از عمل خود نداشته باشند و با مشکلات مختلفی روبرو شوند که به دلیل عدم آشنایی دچار نگرانی گردند. افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد دچار مشکلی نخواهند شد اما در برخی موارد ممکن است افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند شاهد عوارض جزئی مانند شوره سر بعد از کاشت مو باشند که در صورت آشنایی با این مشکل میتوان به راحتی آن را درمان نمود.

البته برای کاشت مو حتما باید به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کرد در غیر اینصورت ممکن است به جای مشکلات جزئی شاهد عفونت، خونریزی و عوارض خطرناک بعد از کاشت مو باشید.

علت شوره بعد از کاشت مو چیست؟

بعد از کاشت مو به علت واکنش های طبیعی بدن به عمل جراحی ممکن است شاهد یکی سری عوارض جزئی باشیم که معمولا این عوارض مشکل ساز نخواهند شد و به راحتی رفع میشوند.

رفع شوره سر بعد از کاشت مو

شوره سر یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد بعد از پیوند مو با ان روبرو شوند. علت شوره معمولا خشکی بیش از حد پوست سر است.

اما علاوه بر این زخم هایی که بر روی سر به وجود آمده اند هم باعث ایجاد شوره در سر میشوند که درمان آن ها کار چندان سختی نخواهد بود. در ادامه به رفع این مشکل اشاره خواهیم کرد.

رفع شوره سر بعد از کاشت مو چگونه است؟

رفع شوره بعد از کاشت مو کار بسیار ساده است. برای رفع شوره کافی است تا از سرم شستشوی مو که در داروخانه ها به فروش میرسد استفاده کنید.

استفاده از این سرم ها باعث میشود تا رطوبت لازم در پوست سر حفظ شود و بدین ترتیب شاهد افزایش رشد موها باشید. علاوه بر این میتوانید برای رفع شوره ها از شامپوهای مخصوص استفاده کنید. البته این کار بعد از کاشت مو باید حتما با مشورت پزشک انجام شود.

برای جلوگیری از شوره سر بعد از کاشت مو باید چه کرد؟

برای جلوگیری از شوره بعد از کاشت مو میتوانید قبل از این که شوره ها به وجود بیایند هم از سرم های شستشو استفاده کنید. علاوه بر این مصرف قرص های ویتامین ث و زینک پلاس هم میتواند تاثیر قابل توجهی در جلوگیری از شوره ی سر بعد از عمل پیوند مو داشته باشد. البته برای جلوگیری از این مشکل باید به رژیم غذایی خود هم توجه کافی داشته باشید.

[تعداد: 5   میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha