مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع ریزش ابرو رفع ریزش ابرو
2 فوریه 2019 بدون نظر 492 بازدید

رفع ریزش ابرو با چند روش ساده

رفع ریزش ابرو در برخی از موارد کار چندان راحتی نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند به نتایج دلخواه دست نخواهند یافت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش هایی که برای درمان ریزش ابرو وجود دارد بپردازیم. بهتر است بدانید برای درمان ریزش ابرو در بسیاری از مواقع میتوان از روش های خانگی استفاده کرد اما باید قبل از هر چیز علت دقیق ریزش ابروهایتان مشخص شود چون در صورتی که به دلیل بیماری های خاص دچار ریزش ابرو شده باشید و به نتایج دلخواه دست نخواهید یافت.

ماساژ با روغن نارگیل برای رفع ریزش ابرو

برای رفع ریزش ابرو میتوانید از روش های ماساژ درمانی استفاده کنید. استفاده از این روش ها باعث میشود تا خون رسانی در سطح ابروها افزایش پیدا کند و بدین ترتیب فولیکول ها تا حد زیادی تقویت شوند. برای اینکه با استفاده از روش های ماساژ درمانی به نتیجه برسید باید حداقل هفته ای ۳ الی ۴ مرتبه از آن استفاده نمایید. این کار باید تا ۳ الی ۴ ماه به صورت منظم انجام شود تا شاهد نتیجه ی دلخواه باشید.

رفع ریزش ابرو با چند روش ساده

برای رفع ریزش ابرو با روش های ماساژ درمانی ابرو نباید فشار زیادی به ابروهایتان وارد کنید چون این کار ممکن است باعث تشدید ریزش ابرو ها شود. برای ماساژ ابروها حتما از روغن نارگیل طبیعی استفاده کنید چون روغن  نارگیل طبیعی دارای ویتامین های مختلف است و آنتی اکسیدان های زیادی دارد که همین به رشد ابروها کمک زیادی خواهد کرد و به افزایش زیبایی آن ها نیز منجر خواهد شد.

رفع ریزش ابرو با روغن کرچک

برای رفع ریزش ابرو هیچ چیز بهتر است روغن های گیاهی نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم همیشه قبل از هر چیز از روغن های گیاهی استفاده کنید. در میان روغن های گیاهی مختلف روغن کرچک جزء بهترین ها می باشد چون  در ضخیم و پر رنگ شدن ابروها تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

روغن کرچک باعث میشود تا آسیب های وارد شده به ابروها تا حد زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکند به نتایج رضایت بخشی دست خواهند یافت.

ژل آلوئه ورا برای رفع ریزش ابرو

برای رفع ریزش ابرو میتوانید ژل آلوئه ورا را امتحان کنید. استفاده از این ژل باعث آب رسانی عمقی مو و تقویت فولیکول ها میشود به همین دلیل استفاده از آن توصیه میشود. برای استفاده از آلوئه ورا میتوانید به تهیه ژل طبیعی آن که در داروخانه ها به فروش میرسد بپردازید یا از ژلی که در گیاه طبیعی آن وجود دارد استفاده نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha