مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جوش سر بعد از کاشت مو جوش سر بعد از کاشت مو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 948 بازدید

جوش سر بعد از کاشت مو چگونه رفع می گردد؟

کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که متخصصان برای بیماران خود توصیه خواهند کرد. این روش عوارض قابل توجهی را نخواهد داشت اما ممکن است در برخی موارد شاهد جوش سر بعد از کاشت مو باشید که در ادامه به آن میپردازیم.

کاشت مو برای درمان ریزش موی سر

اگر دچار ریزش مو با الگوی مردانه شده باشید حتما از این موضوع اطلاع دارید که در اکثر موارد برای درمان این مشکل فقط میتوان از کاشت مو استفاده کرد و معمولا روش های دیگر تاثیر نخواهند داشت.

البته بسیاری از افراد ترجیح میدهند شخصا روش های مختلف را تجربه کنند تا به مزایا و معایب هر روش پی ببرند اما باید این اطمینان را داشته باشید که در این صورت روند درمان ریزش مو افزایش خواهد یافت و حتی ممکن است دچار عوارض روش های مختلف شوید به همین دلیل باید بعد از مشاهده ی ریزش مو و کچلی در کمترین زمان ممکن به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

جوش سر بعد از کاشت مو چگونه رفع می گردد؟

علت جوش سر بعد از کاشت مو

جوش سر پس از کاشت مو در صورتی که غیر طبیعی به نظر نرسد قطعا مشکلی را به وجود نخواهد آورد. یعنی اگر تعداد جوش ها کم بود و اندازه ی کوچکی داشتند لازم نیست نگرانی خاصی داشته باشید.

معمولا این مشکل به هنگامی به وجود می آید که موها در حال خارج شدن از پوست سر هستند. علت جوش سر بعد از کاشت مو معمولا به علت واکنشی است که در زمان رشد موها به وجود می آید اما در مواردی که شاهد افزایش تعداد جوش های چرکی و بزرگ باشیم باید برای تشخیص آن به متخصص کاشت مو مراجعه کنید.

رفع جوش سر بعد از کاشت مو

جوش سر بعد از کاشت مو معمولا به صورت خود به خود برطرف میشود. در صورتی که شاهد جوش های شدید نبودید میتوانید برای رفع آن ها از بخور سرد استفاده کنید.

بخور سرد باعث میشود تا التهابات پوست سر کاهش پیدا کند و شاهد رفع جوشان کوچک باشیم. اما در صورتی که تعداد جوش ها زیاد باشند قطعا به راحتی رفع نخواهند شد به همین دلیل توصیه میشود در صورتی که شاهد به وجود آمدن تعداد زیادی از جوش های چرکی بودید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

برای جلوگیری از جوش سر بعد از کاشت مو باید چه کرد؟

برای جلوگیری از جوش سر پس از کاشت مو به شرح زیر عمل نمایید:

برای این که از بروز جوش سر بعد از کاشت مو جلوگیری کنید باید به بهداشت سر توجه کافی داشته باشد و از شوینده های مناسب برای شستشوی سر استفاده کنید.

برای انتخاب شوینده های مناسب بهتر است از متخصصان کاشت مو کمک بگیرید. علاوه بر این بهتر است محل کاشت مو را مرطوب نگه دارید و از کمپرس گرم استفاده کنید.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha