مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مو روزانه رشد مو روزانه
23 اکتبر 2018 بدون نظر 542 بازدید

رشد مو روزانه در افراد مختلف چقدر است؟

رشد مو روزانه در افراد مختلف کاملا متفاوت خواهد بود به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق مقدار آن را اعلام کرد. برخی از افراد به علت بیماری های مختلف که دارند ممکن است شاهد رشد کم مو باشند در حالی که موهای افراد دیگر به علت شرایط خاص بدنی تا چند برابر بیشتر از حالت عادی باشد. البته این موضوع جای نگرانی ندارد چون میتوان با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد رشد موها را تا چند برابر افزایش داد. حتی میتوان برای رشد بیشتر موها به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد.

رشد مو روزانه در افراد مختلف

همانطور که گفتیم رشد مو روزانه در افراد مختلف کاملا متفاوت است و نمیتوان به صورت دقیق عدد خاصی را برای آن اعلام کرد. اما به طور کلی به صورت میانگین موهای سر انسان به اندازه ی ۳ الی ۵ میلی متر در طول روز رشد خواهد داشت. البته رشد موهای سر در خانم ها کمتر از آقایان است. علاوه بر این بهتر است بدانید رشد موهای قسمت های مختلف بدن کاملا با یکدیگر تفاوت دارد.

رشد مو روزانه در افراد مختلف چقدر است؟

معمولا میزان رشد مو در آقایان در دوره های مختلف زندگی ثابت خواهد بود و مقدار رشد موها نوسان نخواهد داشت اما در بدن خانم ها به علت تغییرات سریع هورمونی که اتفاق می افتد ممکن است در دوره های مختلف شاهد تغییر میزان رشد موها باشیم.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که میخواهند موهای بلند و زیبا داشته باشند مطالب مقاله لوسیون و ماسک برای افزایش رشد موی سر ممکن است برای شما مفید باشد.

علت کاهش رشد مو روزانه چیست؟

کاهش رشد مو روزانه در برخی از موارد ممکن است به ریزش مو و کچلی منجر شود به همین دلیل در صورتی که موهایتان کمتر از حالت طبیعی رشد میکند و احساس میکنید ریزش آن بیشتر شده است باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. کاهش رشد موها میتواند علل مختلفی داشته باشد. در برخی از افراد مشکلات ژنتیکی باعث این موضوع میشوند.

علاوه بر این ممکن است برخی از افراد به علت بیماری های مختلف و سوء تغذیه شاهد کاهش رشد موهای خود باشند که برای بررسی آن باید به پزشک مراجعه کرد.

برای افزایش رشد مو روزانه باید چه کرد؟

برای افزایش رشد مو روزانه میتوانید از ماسک های گیاهی استفاده کنید. استفاده از ماسک های گیاهی باعث میشود تا موهایتان رشد بیشتری داشته باشد و کمتر دچار مشکلات مختلف مانند خارش، سوزش و ریزش مو شوید. البته باید در مواردی که موهایتان ریزش شدید دارد حتما به پزشک مراجعه کنید. در برخی موارد ممکن است رشد کم موها باعث ریزش مو در بلند مدت شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha